УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Лариса Волошина
Лариса Волошина
Український журналіст, публіцист

Блог | Кримчанам буде непереливки

Кримчанам буде непереливки

Злітна смуга будується на військовому аеродромі "Бельбек", що під анексованим Севастополем, і до цивільної авіації вона не має жодного відношення. Звідки взагалі взялася ця новина? Для того, щоб зрозуміти, варто прослідкувати останні повідомлення, які надходять із РФ. У своєму звіті перед ООН про військові бюджети росіяни намагалися майже у два рази занизити цифру, яку витратили в минулому році. Росія робить все можливе, щоб зробити вигляд, що на військові потреби вона витрачає менше, ніж є насправді.

Видео дня

Навіть при будівництві злітної смуги на військовому аеродромі, росіяни намагаються представити ситуацію так, наче це потрібно для розширення можливостей аеропорту Сімферополь. Хоча це не так, це приховані військові витрати. За словами експертів, і траса Таврида, і Керченський міст, - все це споруди, які необхідні для швидкого перекидання війська. І тут теж виникає питання – навіщо Росії кримські бази, якщо її інші бази в Новоросійську і на півострові Тамань на багато краще пристосовані для зберігання зброї і розташування військових. Крим ніколи не був зручний для цього, але Росія намагається будувати в Криму військові об’єкти, перекидати туди війська і створювати можливості для миттєвого перекидання військ.

Читайте: Це величезна помилка німецької політики

Для кримчан вся ця історія і начебто "будівництво віку" обернуться зайвою мілітаризацією півострова і погіршенням життя. Майже всі ресурси, які надходять із російського бюджету, витрачаються в основному на транспортні споруди, а не на інфраструктуру чи будівництво нових підприємств. Те саме стосується і водних ресурсів, які так необхідні для життя кримчан і навіть невеликого сільського господарства.

Тому подальша мілітаризація Криму призводить тільки до того, що самим кримчанам нема де працювати, нема де жити і нема що пити.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...