newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Блог | Канали єрєсі: ми живемо серед інформаційного могильника

Канали єрєсі: ми живемо серед інформаційного могильника

Допис, де буде часто вживатись слово "х*йня". Тому людей з рухомою психікою прошу відійти від голубих екранів.

Видео дня

Так ось, я весь день, заглядаючи у стрічку, бачу питання про емпатію до загиблих у Канаді і Сирії. Сюди ж додаємо тих, хто радісно підхватив чергову замірну провокацію з обнімашками, про яку я писала у попередньому дописі. І виходить дуже х**ова картинка.

Час від часу нам всім доводиться виходити з вітруального і такого комфортного фейсбучного простору у реальний світ. Коли ти, хочеш-не хочеш, витикаєш з телефону і починаєш говорити з людьми, ось тут, поруч - в магазинах, таксі, салонах краси, ательє і далі за списком. І от коли я, наприклад, якимось випадковим чином опиняюсь у такій розмові, дуже рідко не перебуваю у стані ох**нія.

По-перше, від кількості людей-шлунків (ТМ), байдужих до всього, окрім холодильника і повірте, їм той наш фейсбучік до того місця, де у жінок знаходиться дітородний орган (так, я могла б написати значно коротше).

По-друге, вати ріалі овер ніж очінь багатсько. Мій особистий перший приз відходить таксистам, тому що таку унилу єрєсь, яку я періодично чую від представників цієї поважної професії, я не чую більше ніде. Хоч сідай у машину зі скотчем на роті, йоханийбабай.

По-третє, пересічні і ніби освічені люди, здебільшого просто не відбивають, що відбувається. В інтернеті вони дивляться бьюті блогерш, смішні відоси і майстер-класи по виготовленню абажурів зі старих трусєлєй. І все. А новини вони отримують з ТВ. Результат очевидний. Наприклад, в Одесі більше 30 телеканалів і тільки одиниці ще можна дивитись, всі інші продукують х**ню, оплачену як не ківаловим, так трухановим. І сидять такі дяді і тьоті в телевізорі з начосами і зі складними *балами та розповідають про дідів, бєссмєртний полк, "нє дадім пєрєпісать історію", "я гаварю на русскам".

Читайте: Вот живут "наваросы" в идельном мире, а "укропы" боятся

Є ще один канал передачі єрєсі - вайбер. Чятікі, в яких здебільшого страждають знову ж таки, х**ньою, але у час ікс запускають потрібний вірусний месседж.

Ну і по-четверте. Переважна більшість споживачів ось цього інформаційного уранового могильника взагалі не розуміють найпростіших причинно-наслідкових зв'язків у подіях, починаючи з кінця 2013 року. Вони реально не розуміють, за що виходив Майдан, чому почалася війна, за що там люди воюють, в них немає поняття Батьківщини, ідентифікації, бажання розібратись у цих самих зв'язках.

Ці висновки я зробила, грунтуючись на реальному спілкуванні. І все це мене дуже засмучує, тому що зайвий раз підтверджує, що інформаційна війна на державному рівні поки що не на нашу користь. Я пишу "поки що", бо я оптиміст.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...