Блог | Істерики з приводу наступів вже "не працюють"

Істерики з приводу наступів вже 'не працюють'

Дата 24 серпня – це дата, під час якої ми з різних причин можемо очікувати певного зростання напруженості, зокрема на нашому східному фронті. Це абсолютно очікувано і не викликає вже нервової реакції у суспільстві.

Видео дня

Наше військове і політичне керівництво приймає певні заходи для того, щоб мінімізувати можливі наслідки такого напруження. Оскільки, на жаль, стало традиційним загострення на Донбасі саме під час свят, тобто є прив’язка до певних дат.

Щодо можливих глибоких проривів або проведення якихось серйозних операцій – це категорично виключено на сьогоднішній момент у зв’язку з тим, що противник не має ні фізичної, ні матеріально-технічної можливості проводити такі дії. І всі можливі зосередження військ, техніки і матеріальних засобів ворога відслідковуються і упереджуються.

На сьогоднішній день не існує загрози щодо проведення якихось повномасштабних наступів, і всі істерики з цього приводу є не більше, ніж спроба вплинути на певну частину нашого українського суспільства. Проте вони вже "не працюють" так, як хотілося б нашому противнику.

Чи можливі провокації? Так, безумовно, можливі і цілком очікувані. І, на жаль, ми маємо свідчення того, що ми не захищені від так званих терористичних актів або якихось провокативних дій і у Києві, і в решті наших населених пунктів, зокрема у місцях великого скупчення людей.

Вірогідність і масштаб можливих провокацій обмежений, оскільки держава приймає певні заходи для того, щоб убезпечити населення під час проведення цих свят. Але ми маємо бути готовими. Свято залишається Святом для нас, і я маю впевненість що нічого екстраординарного під час цих свят не станеться.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...