УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Іловайськ: ми готуємо холодну помсту!

Іловайськ: ми готуємо холодну помсту!

З приводу роковин Іловайську мені важко щось додати, окрім одного старого італійського прислів'я: холодна помста завжди смакує найбільше.

До чого це я? Дозволю собі пояснити за допомогою історичної аналогії. Знаєте, хто остаточно добив війська Наполеона Бонапарта у битві при Ватерлоо? Прусаки. Ті самі прусаки, яких французький імператор просто знищив вісьмома роками раніше у битвах при Ієні та Ауерштедті. Переміг так, як мало кого перемагали у історії людства. Перетворивши всю пруську військову славу, гордість, саму державність на порожній звук.

8 років прусаки змушені були терпіти окупацію, контрибуції, приниження. Але потім саме вони остаточно й так само беззаперечно знищили мрію Наполеона про перемогу й загнали його на острів Святої Єлени. Звідки корсиканець так і не вийшов вже живим.

Читайте: Що треба знати про причини Іловайської трагедії

Я це до того, що давайте не будемо сьогодні кричати про ненависть, "не забудим - не простим" тощо. Не треба голосних слів. Давайте просто готувати Ватерлоо для москви. Воно буде. Без варіантів. Як Земля обертається навколо Сонця.

Коли російська недоімперія буде валитися, саме ми маємо з'явитися на авансцені як з'явився старий пруський маршал Блюхер на полі бою зі своєю армією, яка жадала помсти за роки приниження. Й закінчити з потворою російського імперіалізму раз і назавжди. Й без зайвих слів помститися за кожного, хто загинув тоді, в чорному серпні 2014-го. Й не тільки - хто віддав своє життя у цій війні.

Тож, готуймо Ватерлоо для загарбників - воно буде. Вічна слава кожному, хто його наближає. Не будемо сумувати - будемо готувати нашу помсту. Холодну та незворотну.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...