УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Доченьку просунув в податкову, а синочка - в прокуратуру

Доченьку просунув в податкову, а синочка - в прокуратуру

Мене все частіше питають, чому я за останній час перетворився на похмурого песиміста.

Ну от хоча б через подібні новини. 7 млн домогосподарств отримують субсидії, дві третини (!) всіх громадян отримують хоч якусь соціальну допомогу від держави.

Пані та панове, це - вирок. Справа навіть не в навантаженні на бюджет цими абсолютно збитковими витратами, які завжди йдуть в чорну прірву. Хоча й в цьому також. Й в тому, що майже 20 років не проводився перепис населення, й в тому, що досі немає реального Пенсійного реєстру та Реєстру отримувачів цієї соціальної допомоги у відкритому доступі.

Головна проблема в тому, що Україна продовжує створювати цілі прошарки соціальних утриманців. Тих, хто продовжує вважати, що йому всі винні, а він сам може на*був*ти державу як хоче. Тих, хто ніколи ні за яких обставин не відмовиться від державної халяви. Тих, хто ніколи не стане нормальним громадянином. Бо нормальні громадяни виходять тільки з вільних власників, які нікому нічого не винні й ні в кого нічого не просять.

Читайте: Слово ''Украина'' для русских - стойкое осознание гаплыка

Ці утриманці - о, вони будуть тут жити. Вони не поїдуть шукати кращої долі - нащо, коли й тут непогано годують, та й кум на хлібне місце доченьку просунув в податкову, а синочка - в прокуратуру. Їм без різниці колір прапорів на держустановами. Це вони дивляться екстрасенсів та ТСНію головного мозку, зрадофільський трешак на 112 та нюзвані. Це вони за мир понад усе та не забувають потриндіти про те, що "от раніше порядок був, не то шо січяс".

Вони є ворогами будь-яких спроб змусити кожного у цій державі жити по закону й правилах. Що з ними робити в умовах олігархічно-люмпенської системи суспільних відносин, яка відтворює саму себе через підкуп цих людей навзамін за їх права та кражу у них же грошей - я просто хз.

Тільки шокова терапія. Відміна більшої половини всіх пільг й жорстка монетизація решти. Скільки сам заробив - стільки й отримав. Ніяких бл*, соціальних держав. Або цей дев'ятий вал утриманців скоро поглине нас усіх. Тих, хто намагається самому заробляти на своє життя.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...