Чому треба звільняти Україну від естрадної окупації

Чому треба звільняти Україну від естрадної окупації

Зверніть увагу!

Російські шовіністи ніяк не заспокояться та продовжують спроби заробити на українцях. Навіть якщо вони відкрито підтримали війну проти нас.

17 листопада цього року в Українському театрі м. Одеса заплановано виступ актора Костянтина Райкіна, громадянина Російської Федерації (країна-агресор).

Дана особа в червні 2014 року давала інтерв'ю, де заявила що радіє незаконній окупації українського півострову Крим. З цим можна ознайомитись у прикріпленому до поста відео.

Видео дня

Дослівно цитата: "Думаете, я в какой-то части своей натуры не радуюсь, что Крым стал теперь российский? Да радуюсь, конечно!.. Когда я узнал, что мы не будем вообще вмешиваться в дела Украины, когда там какие-то начались националистические такие настроения, я первое, что подумал: "А как же русские люди? Как же русский город Севастополь, который я так люблю?".

Також Райкін відкрито агітував за Владіміра Путіна в 2000 році на виборах президента РФ та підтримав введення військ та війну проти Ічкерії (Чечні).

Перевіряю також інформацію, чи відвідував він окуповані території. Якщо у вас є додаткові дані — обов'язково пишіть у приват.

Цікаво, чи стане об'єктом уваги наших спецслужб Райкін і чи заборонять йому в'їзд до України? А якщо ні, то які суспільні наслідки це буде мати?

Чому треба звільняти Україну від естрадної окупації
Чому треба звільняти Україну від естрадної окупації

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...