Блог | Lemberg 1966: Будь-яка людина, яка проникла на територію військового об'єкту, має бути знищена

Будь-яка людина, яка проникла на територію військового об'єкту, має бути знищена

На території військового містечка № 10 в Одесі, на базі якого розташована ВЧ А3571 (діючий військовий аеродром "Шкільний") приватні підприємці із залученням будівельників встановили тимчасову огорожу в межах території військового містечка.

Видео дня

На моє глибоке переконання я можу сказати тільки одне: будь-яка людина, яка перетнула межу охороняємого об’єкту, що належить державі, якими є всі військові частини на території України, має бути знищена після попереджувального пострілу. А потім розбиратися.

Чи охоронялась та територія, якщо встановлення паркану на території військового містечка стала можливою?

Важко сказати, є певні процедури по захисту. Є територія, яка підлягає безумовній охороні під вартою – там одна ситуація. Друга – є просто периметр або територія військової частини, де вона може бути.

Але, не має значення, хто, як і в який спосіб проник на територію. Не має значення, як ці люди виглядали, тим паче у тому випадку, про який ми з вами говоримо - що невідомі люди проникли на територію військового об’єкту, вони ховали своє обличчя, вели себе агресивно – не агресивно, не має значення. Група осіб вже є небезпечною і підлягає безумовному знищенню. Вони мають бути попереджені, якщо протягом хвилини вони не виявили бажання залишити територію, вони мають бути знищені

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...