Американці витрачають на це тисячі доларів

30,0 т.
Американці витрачають на це тисячі доларів

Вашингтон – це Голлівуд для некрасивих людей, – зневажливо жартують американці. Мовляв, до Лос-Анджелеса людей приводять мрії про велику сцену чи широкий екран. А ті, хто не відповідають канонам краси, їдуть до столиці США: робити політичну кар’єру. І в разі успіху також опиняються на перших шпальтах.

Видео дня

Американці витрачають на це тисячі доларів

У кожному жарті – лише дрібка жарту. Але для мене Вашингтон – це місто гарних людей. Чи часто побачиш у Києві у метро молодого денді костюмі по фігурі, білосніжній сорочці, начищених черевиках і з дорогим годинником, що працює на одного з конгресменів? А високих статних військових у парадній формі, що їдуть у Пентагон? Чимало жінок також вбрані елегантно, щодня носять яскравий макіяж, стежать за зачіскою, манікюром, носять підбори. Інший варіант – коли дівчина у гарній діловій сукні, але в кросівках, – і з черевичками на підборах у руці, щоб перевзутись на роботі.

Коли я їхала до США вперше, думала: Америка – як Європа, там зовнішності не приділяють такої уваги, як у нас. І дуже здивувалась, коли побачила цей культ краси – далеко за межами Голлівуду. Для себе я знайшла таке пояснення. Якщо Європа – це, переважно, соціальні держави, де жінки й чоловіки мають майже рівні права, де люди більше думають про власний комфорт, про економію, США – це капіталізм, і зовнішність – одне з капіталовкладень.

Американці витрачають на це тисячі доларів

Прибрати горбинку на носі, підтягнути зморшки, збільшити груди, - таке собі можуть дозволити не лише кінозірки, це не викликає здивування чи осуд. При чому, ботокс, ліпосакція, епіляція – слова, знайомі не лише жінкам. На чоловіків тут також працює окрема індустрія краси. Варто лише подивитись у звичайному магазині на поличку із засобами догляду за бородою чи спреями для зафарбовування чомусь саме чоловічої сивини.

Білосніжні посмішки, засмагла шкіра, ідеальна укладка. На це американці витрачають тисячі доларів і десятки годин щороку. Складається враження, що тут всі модні-спортивні-здорові-заможні-молоді. Особливо, молоді. І жінки, й чоловіки майже завжди виглядають набагато молодше за свій вік і часто не приховують його, бо пишаються, наскільки добре їм вдається брати гору над часом.

Американці витрачають на це тисячі доларів

Звичайно, товстою нацією американців називають не дарма. Але саме тут, у Вашингтоні, щоб бути успішним, бути "своїм", то маєш бігати через день по 5 миль у парку, їсти на обід салат і посміхаючись "на всі 32", казати, що в тебе все "Ок"!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...