УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Алексей Павловский
Алексей Павловский
Эксперт по общественному порядку, ведущий программы "Надзвичайне. LIVE" на LIVE

Блог | Чому на вулицях та дорогах України небезпечно: як ситуацію можна виправити

Чому на вулицях та дорогах України небезпечно: як ситуацію можна виправити

Безпека дорожнього руху – це дуже гаряча та важлива тема для всіх нас, бо кожна людина є учасником дорожнього руху, без різниці, чи то водій чи пішохід.

Видео дня

На дорогах України щороку гине більше ніж три тисячі людей, травмуються близько тридцяти тисяч. За 2018 рік в Україні сталося 150 тисяч дорожньо-транспортних пригод (ДТП). Для порівняння, на сході України за 2018 рік загинуло більше ніж 110 військовослужбовців, та поранено близько 800-та. І ці сухі цифри, це життя та здоров’я наших громадян.

Чому на вулицях та дорогах України небезпечно: як ситуацію можна виправити

Читайте: Під Києвом п'яний полковник влаштував ДТП: фото винуватця

Існує дуже багато проблем в сфері безпеки дорожнього руху, починаючи від якісної освіти в "автошколах" та закінчуючи невідворотності покарання. Наприклад до початку 2018-року Україна була єдина держава в Європі яка не фіксувала перевищення швидкості вже понад 5 років а на сьогодні ми не має автоматичної фото фіксації перевищення швидкості, а це говорить про, що ? Про те, якщо водій проїде повз автомобіль поліції з шаленою швидкістю, наприклад у спальному районі міста чи біля навчального закладу, поліція цьому водієві не зможе зробити "нічого", не виписати постанову, не позбавити права керування, не евакуювати автомобіль. Ви спитаєте, а чому так ? – В першу чергу поліція в цьому не винна, вона працює в рамках свої повноважень. На сьогодні у співробітників поліції немає дієвих інструментів щоби була можливість карати водіїв за грубі порушення правил дорожнього руху - за перевищення швидкості там де немає "трукам", притягати водіїв які керують автомобілем в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, вони просто не мають права без підстави зупиняти автомобіль та перевіряти стан водія. Притягати водіїв, яких автомобілі знаходяться в дуже жахливому технічному стані і ще дуже і дуже багато різних факторів.

Читайте: "Найгірша вулиця в місті!" У Києві в ямі посеред дороги застряг пасажирський автобус

Чого не вистачає на сьогодні в Україні для підвищення рівня безпеки на дорогах ?

  • Автоматична фото/відео фіксація швидкісного режиму та порушення правил дорожнього руху

  • Підстави для співробітників поліції зупинки автомобіля для перевірки на стан сп’яніння водія

  • Обов’язковий технічний огляд автомобілів

  • Реформування освіти в "автошколах"

  • Повне освітлення автомобільних доріг в нічну пору

  • Провадити експрес тексти для перевірки водіїв на стан наркотичного сп’яніння

  • Підняття відповідальності за порушення правил дорожнього руху

  • Підняти якість дорожнього покриття

  • Покращити стан дорожньої розмітки

Це базові тезиси які зможуть кардинально змінити ситуацію на дорогах України та підвищити рівень безпеки дорожнього руху.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...