УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Лидия Гужва
Лидия Гужва
Журналист

Блог | 93: бій за Україну

93: бій за Україну

Після того, як фільм "93: бій за Україну" побачили глядачі більше 10 українських міст, навесні 2017 року він вийшов на Першому Суспільному та 5 каналах телебачення. Нещодавно ми отримали дані про те, як фільм сприйняли телеглядачі. Рейтинги були виняткові, і, що цікаво, - кількість глядачів впродовж перегляду зростала.

На п‘ятому році війни, коли всі ми стомилися рахувати втрати і мріяти про перемогу, така увага глядачів для авторів фільму - знак. Це ще одне підтвердження того, що наша праця має відгук і потрібна суспільству. Зацікавленість фільмом надихає на роботу над наступними серіями трилогії, в яких буде розказано про героїчну оборону донецького летовища та околиць Донецька, про ротацію 93ї ОМБр на Луганщині, під час якої було звільнено ділянку української території та взято в полон бійця російської армії.

Розповіді безпосередніх учасників подій та безцінні кадри з передової, що до останнього часу ще були військовою таємницею. Всю роботу над фільмом автори виконали власним коштом та за підтримки друзів і побратимів. Ефірний час на ТБ також вдалося отримати лише за умови безкоштовної передачі прав на трансляцію. Подальша робота вимагає подальших вкладень тож ми зробили паузу щоб знайти фінансування продовження виробництва. А першу серію трилогії "93: бій за Україну" викладаємо в мережу. Сподіваємося, що документальні кадри з передової та і обличча українських воїнів побачить якомога більше людей. Подвиг патріотів, які захищають мирне небо над нашими головами має жити в віках!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...