"Гормон счастья и прочие глупости"

'Гормон счастья и прочие глупости'

Сьогодні отримав тендерну розсилку і порадів за Бершадську райбібліотеку, яка планує закупити книжок на десять тисяч гривень!

Та "недовго музика звучала" – варто було відкрити список замовлених книжок. Перелік аж ряснів московською половою типу "Куколка последней надежды", "Безжалостный распутник", "Гормон счастья и прочие глупости" і прочіє "Экстазы в изумрудах". І не те, щоб зовсім не було нашого – траплялися, переважно дитячі. Але для чого, скажіть, тягти до хати весь цей мотлох, усіляких "аквітанських левиць" і "французьких месалін" з їхньою "любов’ю на коротком поводкє".

Видео дня

Боже, в Україні зараз справжній видавничий бум: і художня проза – жіноча, підліткова, пригодницька, сучасні репортажі та історичні дослідження, найкращий перекладний нонфікшн тощо. Нє, будемо купувати руськє. От зуміли бершадські бібліотекарки об’єднати і помирити всіх українських літераторів –– україно- і російськомовні, сучасна літтусовка і ще живі класики, віртуози високого стилю і майстри маскульту– всі курять у кутку, позираючи на успішнішихза себе навіть не Мариніну з Сєровою, а на нєкіх Е.Вільмонт (6 назв) та И.Бачинскую (5 назв).

І це Бершадь – райцентр Вінницької області. Не якісь там сєпари.

Коротше от вам моя позиція: лише хардкор, лише квоти. Так, це дискримінація – позитивна дискримінація на користь української книжки. І не треба розказувати про читацькі уподобання. Може бібліотека запропонує найкращі зразки і спробує виховати смак, а не пропонуватиме клей охочим його нюхати?

А якщо комусь потрібен "гормон счастья", то може спробувати проносне для прочищення мізків?

Фактчекінг: тендер UA-2017-06-12-001296-b. Список тут.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...