newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Блог | "Їхтамнєтов" повертають додому у гробах

Агеев с матерью

Історія останніх днів, яка мені подобається в медійному плані.

Видео дня

Мама Агеєєва приїхала в Україну. Страх за своє тваринне існування розв'язав язика одразу і мамі, і Вітюші.

Я закриваю очі на пропагандистську кісєльовщину з уст старої: "солдат стреляет в солдата", "политики должны остановить кровопролитие".

Я дивлюсь це, як на грамотне шоу, що може зіграти Україні на руку.

Матір Агєєва в розпачі, що росіяни відцурались від її сина і викреслили найманця із числа непереможної армії РФ. Вітюша теж в розпачі. Він упевнений, що Єрофєєва після повернення додому вбили, оскільки він пропав із медіа простору.

Читайте: Встреча Агеева с матерью: идет отработка сценария

Мама у розпачі розпатякала про іншу жінку із райцентру, у якої вбили сина на Донбасі. Таким чином підтвердила, що "ихтамнет" успішно шастають териконами. Додому їх повертають в гробах. Свєті Агєєвій ще пощастило, що її родину не спіткав досвід десантників 2014 - без могил і квітів.

Журналіст Канигін попри бажання перетворити історію родини Агєєвих в банальне серіальне мило про вівцю заблудлу - додав гарного штришка. Попри запевнення Міноборони РФ і МЗС РФ, що Агєєв - це хе*ня, жінці телефонували із ФСБ. Через це вона поїхала в Україну через Білорусь.

Всі ми пам'ятаємо, як матері та дружини Александрова та Єрофєєва корчили із себе дуреп і не приїхали до родичів у Київ. Цій же самиці русского мира спасибі, що хоч приїхала в Україну до сина. Втім, зустріч у Старобільську показова до зубного болю. Шановні матері, не вчіть синів заробляти на життя убивством сусідніх громадян. Потім не доведеться везти цукерки і труси під осуд чужих матерів - в чужі краї.

Читайте: "Откровенія потєряшки"

Величезний плюс історії. Грамотна розкрутка в медійному полі. Інтерв'ю Андрія Цаплієнка для ТСН - із подробицями служби Вітюші про "рейси", заробітки, вербування вистрілило і змусила реагувати офіційні російські відомства. Велика удача також подальше інтерв'ю Цаплієнка для російського бюро "Радіо Свобода". Із чіткими меседжами, розповіддю про те, що отаким хлопакам із топчих пофіг, як гроші на кредити заробляти: будівництвом у Сеулі чи убивством на Донбасі.

Я задоволена, що Грицак і Полторак в унісон на фоні візиту Курта Волкера на лінію розмежування зробили чіткі заяви про присутність російських регулярних військ, порушили проблеми бранців і висунули аргумент Агєєва як живий доказ ихтамнет на Донбасі. Це приклад, грамотної роботи офіційних українських осіб із сектору оборони в інформаційному полі.

Що треба робити далі? Не перетворювати зустрічі матері Агєєва з сином в "мило". Це наш пацюк в капкані, наше право грати ним як схочемо у власних цілях. Уникнути зайвих емоцій про поїздки матері Агєєва на кладовище до наших. Уникнути погроз, як би не хотілось розмазати матір окупанта.

Читайте: "ЛНР" раздала детям оружие

Хоча Свєта Агєєва - середньостатистична ТП, яка використала яйцеклітину, але забила на виховання сина взагалі, виховавши його тупим ідіотом - це наша здобич. Яка в стані страху може наговорити чимало корисного для нашої лінії оборони і пропаганди.

Наша задача зараз - зробити висновки із історії Александров-Єрофєєв, вознесли дурня Агєєва у щось подібне до Савченко. Використати його як живий доказ присутності росвійськ і в майбутньому обміняти його на кількох наших. Ви чули останню цифру наших бранців від Грицька? 134 особи! Це дофіга родин із болем і без надії обійняти рідну людину.

В цілому мені поки подобається розвиток. Бовкун у стані стресу - чудова знахідка для умілого шпигуна.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...