УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Консули відвідали політв'язнів

українські політвязні

Невеличкий звіт роботи МЗС й дипломатів щодо політв'язнів.

Видео дня

Після багаторазових відмов російської сторони консул таки відвідав Р.Зейтуллаєва. Зустріч пройшла у присутності представника ФСБ, який намагався порушити теми розмови, спрямовані проти України. Консул зупинив таку лінію поведінки ФСБ-ка. Зейтуллаєв повідомив, що йому не повернули особисті речі, вилучені під час обшуку. Генеральним консульством направлено лист керівництву закладу утримання, а також проведено бесіду зі співробітником ГУФСИН РФ у Ростовській області.

Читайте: Не можете заплатити три бісові гривні?

6 липня консул відвідав Р.Сущенка. Р.Сущенко підтвердив отримання переказаних Посольством коштів для придбання товарів першої необхідності. 7 липня Сущенка мали б доставити до Федерального медичного центру психіатрії та наркології для проведення експертизи. Слідчий надав дозвіл на присутність при процедурі експертизи адвоката Фейгіна. Вирішується питання надання дозволу Сущенку на телефонну розмову зі сином 15 липня 2017 року (цієї дати день народження сина Максима).

Адвокат відвідав О.Кольченка. О.Кольченко особливих скарг не висловлював. Просить зустрічі з консулом, посилаючись на кількаразове (3-4 рази) звернення до адміністрації в'язниці з цього питання. Звернення залишилися без відповіді. Вкотре написав заяву. Вкотре звернулися з нотою до МЗС РФ з вимогою надати дозвіл на зустріч з О.Кольченком.

Читайте: Українці в шоу "Америка має талант"

Консул відвідав В.Шура в колонії у Брянській області. Ув'язнений українець підтвердив, що на нього чинили тиск задля прийняття ним рішення про відмову від зустрічі з консулом. Консул вніс клопотання про надання інформації про стан здоров'я В.Шура. На особистий рахунок Шура зараховано зібрані дипломатами кошти.

Адвокат Бур'ян К. відвідав С.Клиха. За його інформацією, в закладі тримання порушуються права Клиха - ув'язнений скаржиться на умови тримання, а також потребує невідкладного медичного обстеження. Консульство звернулося до Уповноваженого з прав людини в Челябінській області з проханням вжити заходів з відновлення порушених прав С.Клиха та невідкладно забезпечити його медичне обстеження.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...