Звезды-изменники: после победы Украины ни одна компания не захочет ассоциироваться с такими именами

2 минуты
37,6 т.
Звезды-изменники: после победы Украины ни одна компания не захочет ассоциироваться с такими именами

Для чого в Україні створили сайт з зірками, які підтримують війну

Видео дня

Від початку повномасштабної війни в Україні було запущено багато корисних ініціатив, потрібних в новій реальності. Одна із них — сайт theylovewar.com, де я зібрав блогерів, знаменитостей, спортсменів, політичних діячів, які підтримують війну, кремлівську пропаганду, замовчують агресора та поширюють неправдиву інформацію.

Створення дошки ганьби — від ідеї до втілення

Ідея зібрати всіх зрадників в одному місці прийшла ще на початку війни, спершу ми просто фіксували всіх, хто мовчав з приводу війни чи підтримував агресію росії. Це особливо впадало в очі в перші дні, коли пост умовних Канделакі чи Баскова ще міг здивувати. З часом стало зрозуміло, що така реакція серед росіян зустрічається часто, а тоді в це було важко повірити. Так ми почали збирати скріни, а потім вирішили, що світ має знати своїх "героїв".

Як висловлювати позицію, щоб не потрапити в список зрадників?

"За мир во всем мире", білі голуби, чорний квадрат, сумні емодзі в сторіс — це не позиція. Подібні пости я бачив від самого початку війни. Спершу всі були розгублені, під вибухами важко зібратися. Але слова публічних людей, що вони не можуть зрозуміти, де правда, це безглуздя.

У цій війні немає напівтонів, цивілізованому світу чітко видно, хто агресор і хто жертва. Все інше — банальний страх та бажання змовчати, всидіти на двох стільцях, втримати українську та російську аудиторію. Особливо це помітно серед інфлюенсерів.

На сайті біля кожного імені вказаний прапор. Синьо-жовтий стяг теж, на жаль, зустрічається часто. Це або українці, які живуть тут, або ті, хто давно переїхав до Росії. Причому переїхали вони не лише фізично, а й ментально.

Мовчання — теж позиція

На сайті THEY LOVE WAR багато знаменитостей з приміткою "мовчазна підтримка" або "замовчування агресора та реальної ситуації в Україні". Якщо спершу в когось ще могли бути сумніви з приводу мовчання, то майже на другий місяць війни їх не залишилось. Мовчиш — підтримуєш режим.

Яке майбутнє очікує зірок-зрадників?

Інтернет пам’ятає все — і мовчання, і підтримку. Я впевнений, що з часом навіть найзапекліші путіністи та рашисти захочуть змінити позицію, вони вже це роблять. Дехто після потрапляння в список почав займатися волонтерством, фінансовою допомогою, почав називати речі своїми іменами: росію — агресором, який почав війну, Україну — жертвою.

В майбутньому, після перемоги України, жоден бренд, рекламодавець, жодна компанія не захоче асоціюватися з такими іменами.

"Відміна" вже почала працювати. Концерти російського коміка Нурлана Сабурова, який не раз виступав в Україні, зривають в Америці. Спершу люди запитували його з глядацького залу про позицію щодо війни, потім художниця влаштувувала акцію на сцені, а перед входом до будівлі люди з плакатами та прапорами освистували всіх, хто прийшов на концерт. Як результат, виступи коміка скасували в Чикаго, а тепер і в Ізраїлі. Впевнений, що це тільки початок.

Один із наступних етапів — можливе скасування віз для тих, хто підтримує війну. Політикам та бізнесменам дісталися персональні санкції, а мовчуни та прихильники путінського режиму теж повинні отримати своє.

Як долучитися до створення сайту?

Допомогти у створенні сайту може кожен. Варто лише надіслати інформацію про інфлюенсерів, спортсменів, співаків, акторів та додати докази — скріни з соціальних мереж чи інших відкритих джерел. Контакти редактора є на сайті.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...