Сергей Громенко
Сергей Громенко
Крымский историк, публицист

Блог | Сгорела хата - гори и сарай: Россия погружается в инфраструктурный коллапс

Сгорела хата - гори и сарай: Россия погружается в инфраструктурный коллапс

Последние три недели Россия содрогается от взрывов и пожаров. Нам льстит мысль, что это все мы, но это не всегда так, даже почти всегда не так. Впрочем, это все равно очень хорошо и показательно, и все равно имеет Украину в основе.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Навіть якщо великі підмосковні ТЦ палять їхні власники заради страховок, що найімовірніше, то глибша причина - санкції за напад на Україну. Західні компанії йдуть, платити нічим, вигідніше пустити червоного півня і забути.

Інша причина - тотальне вимивання робочих рук. Старші досвідчені чоловіки розбігаються від мобілізації або гинуть в Україні, їхнє місце порожнє або зайняте малокваліфікованими мігрантами - це наслідок вимушеної економії на всьому. У тому числі і на безпеці. Результат - злочинна недбалість.

Та й взагалі багато хто з росіян втратив зарплатню і надії на покращення, тож працює тяп-ляп. Коли по всій Росії триває "жах без кінця", люди налаштовуються на "згоріла хата - гори й сарай". Тому частина вибухів - самогонні апарати.

Третя причина - системна зношеність інфраструктури. Втрати в мережах вже дорівнюють тому, що доходить до кінцевого споживача. Плюс падіння якості керуючого менеджменту. Набрали вірних, а питають, як з розумних. Якщо всі гроші викидати на війну та яхти - рано чи пізно вибухатиме.

Ну і диверсантів наших теж не варто скидати з рахунку, але головним чином - вони самі, все самі.

А ми ще навіть не починали))

На фото 2009 року - той Ангарськ, у якому сьогодні забавовнився найбільший в Сибіру нафтовий завод.

Сгорела хата - гори и сарай: Россия погружается в инфраструктурный коллапс
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...