Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Орест Сохар: Самые ожесточенные бои происходят в голове Конашенкова: орки уже "атаковали" американскую военную базу

Самые ожесточенные бои происходят в голове Конашенкова: орки уже 'атаковали' американскую военную базу

Табельний фантазер російського міноборони бадьоро прозвітував про знищення 4 БМП Bradley. Ця американська бойова машина піхоти ще не постачалася в Україну, а значить – логічно припустити – всі чотири апарати були уражені на території однієї з військових баз США.

Видео дня

І це лише початок, бо Конашенков – улюблений балакучий мурахоїд Герасімова, начальника генштабу мордорівського міноборони. Талант "Герасіма" полягає у вигадуванні здобутків, які сумлінно тиражує Конашенков. Тільки за січень вони:

"Знищили" "ударом помсти" близько 600 "українських націоналістів", хоча насправді було "денаціоналізовано" лише шмат асфальту.

"Ліквідували" чи то 4, чи то 2 установки HIMARS: у сумарному заліку в бойовому активі "Герасіма" та його балакучого соратника вже 35 підбитих українських MLRS. Штука лише в тому, що ЗСУ отримали лише 20 таких систем, і всі вони цілі.

Художній свист у тандему вдається краще, ніж ота їхня "СВО". Доки Прігожин з Кадировим не рейдернули у них керівництво війною, таких байок було чимало. Лише за 4,5 міс. війни вони язиком встигли:

збити 88% українських вертольотів та 108% українських літаків;

знешкодити 135% Bayraktar;

на 80% знищити ЗСУ;

на 200% знищити танки й БТР українців.

Тепер "Герасім" повернувся до руля війни, а значить його штатний блазень знову розгубленим поглядом шизофреніка сіятиме мілітарний оптимізм у маси. На їхнє виправдання скажу, що вони не тільки брехуни, а й придурки. Річ у тому, що ЗСУ часто самі допомагають покращувати Конашенкову статистику. Я ось тут порахував, що орки витратили $65 млн на знищення муляжів HIMARS (https://t.me/orestokratiia/170).

Зараз ми перебуваємо на початку нового казкового сезону, де орки літатимуть на суперсучасних килимах-літаках, коваль Лівша, слідом за блохою, підкує Івана-дурака, і той стане суперсолдатом, а "Герасім" навчить чмобіків збивати ракети HIMARS із рогатки. Спостерігаємо.

Вірте в ЗСУ, підписуйтесь на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)".