Виктор Андрусив
Виктор Андрусив
Виконавчий директор Українського інституту майбутньог

Блог | Виктор Андрусив: Самая сильная армия мира по версии росСМИ

Самая сильная армия мира по версии росСМИ

Ви думаєте, що найсильніша армія світу це американці? Ні. Китайці? Теж ні. Найсильніша армія світу - поляки. Якщо ви раптом не знали, то за даними російських ЗМІ поляки воюють проти росіян з самого першого дня війни. Та що там ЗМІ, на аудіоперехопленнях постійно чути, як російські солдати кажуть дуже впевнено, що мають справу з поляками. Але, і це просто феноменально, за 10 місяців війни мені не вдалось побачити жодного полоненого чи вбитого поляка в російських ЗМІ. Я не бачив навіть якихось польських документів. При тому, що дійсно в полон потрапляли американці, і були підтвердження їх загибелі. Навіть французи гинули на нашій війні. Але поляки - не бачив жодного підтвердження. Просто вражаюча ефективність.

Видео дня

Насправді ні. Звісно, що ніяких поляків немає, і я не чув, щоб навіть серед добровольчих батальйонів вони були. Але якщо пропаганду російських ЗМІ можна зрозуміти, то як можуть солдати на полі бою не бачити, що не має ніяких поляків? Відповідь виявилась дуже простою. Окупанти не знають ні української, ні польської, і коли чують українську, то думають, що це поляки. Особливо, коли слухають розмови закарпатців або галичан.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...