Россияне совершенно потеряли боевой дух и остатки здравого смысла

1 минута
34,3 т.
Россияне совершенно потеряли боевой дух и остатки здравого смысла

Россияне демонстрируют абсолютную потерю боевого духа и остатков здравого смысла.

Видео дня

Их "военкоры" и лидеры того, что они выдают за мысли, от безнадежности генерируют а***тельные идеи, одну лучше другой.

Далее текст на языке оригинала.

Спочатку вони бігали з ідеєю ядерних ударів. Потім до частини з них дійшло, що у нас тут не Друга світова, і мільйонні армії не рухаються маршами по дорогах, тож влучити ТЯЗ у щось серйозне не вийде, а отримати пи*ди як за серйозне вийде на раз-два. Тому вони переключилися на ідею загадити космічним сміттям орбіту Землі, щоб американські спутники не могли літати.

Вчора пропагандисти взагалі **бнулись остаточно і, побачивши якійсь стовпи світла над Бєлгородом, почали розповідати аудиторії про використання російською армією надсекретної зброї "Пєрєсвєт". На що їм резонно підказали, що зброя настільки надсекретна, що результатів її роботи ЗСУ не побачили, а побачили тільки бєлгородські комунальники, бо половина населення Бєлгороду всралася від страху.

Чекаємо нових ах**тельних історій найближчими днями. Бо чим більше ВС РФ отримують пи*ди, тим більше їхні пропагандисти розповідають про якісь секретні вундерваффе, які от прямо зараз змінять хід війни.

Але їх немає. З вундерваффе там лише клоун Конашенков, який щодня перемагає сотні тисяч натівських найманців, не виходячи з Генштабу.

Неймовірна схожість на поведінку німців у 1945-му. Вражаюча.

"Потому что получили пи*ды, вот и всё".

Россияне совершенно потеряли боевой дух и остатки здравого смысла
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...