Протесты в России против мобилизации провалились: власть получила карт-бланш

2 минуты
42,6 т.
Протесты в России против мобилизации провалились: власть получила карт-бланш

Более 80% россиян против мобилизации. На митинги против мобилизации вышли всего несколько тысяч человек. Страх перед властью победил страх потенциальной смерти. Почему?

Видео дня

Любая революция происходит тогда, когда существует шесть факторов: лидер, идея, структура, время, деньги и международная поддержка. У россиян нет идеи (потенциальный страх смерти – это не идея для революций), нет де-факто лидера, практически нет структур, есть немного денег и много времени, которое тратится неизвестно на что и нет международной поддержки (ибо нет идей и лидеров).

Далее текст на языке оригинала.

Влада отримала перемогу, якої сама не очікувала. Та частина російського суспільства, яка теоретично могла б вийти на вулиці, зараз знаходиться в глибинній апатії. А із апатії, як відомо, є два виходи: ще більша апатія і агресія (втеча з країни теж сюди входить).

Єдина опозиція до влади – націоналісти (де-факто, агенти фсб, які зараз граються в опозицію до фсб, а в результаті мають всі шанси створити політичний альянс). Власне ці самі націоналісти залишаться головними критиканами влади на найближчі місяці.

Отже, що буде відбуватися далі в Росії?

  1. Повний неспротив мобілізації дає карт-бланш владі на наступні місяці на ще більше закручування гайок (останні тижні показали певну розгубленість фсб, яка зараз точно зникне). І їхнім головним ворогом залишаться ліберали.
  2. Націоналістична опозиція частково буде утилізована на фронті, частково буде грати роль контрольованої опозиції, щоб тримати в тонусі Путіна (фінт з мобілізацією, яку Путін довго не хотів проводити, показує, що він перестає бути одноосібним "альфа-самцем", він змушений грати в "колективне прийняття рішень").
  3. В суспільстві буде рости соціальне невдоволення. Але пацифістські настрої будуть залежати виключно від втрат на фронті. Головний принцип за яким житимуть росіяни і який буде активно підтримуватися владою: "головне, щоб не було гірше". В ідеологію переважно переставатимуть вірити, нерозуміння наростатиме, але втома від війни навряд чи наступить раніше літа наступного року (в цей період великі маси людей почнуть відчувати економічні проблеми і наростатиме психологічний дискомфорт від відсутності картинки майбутнього).
  4. Міжнародний шантаж ядерною зброєю буде і, на жаль, рівень його загрози зростає (в силу того що тепер рішення приймаються колективно). Путін спробує зараз застабілізувати лінію фронту і далі буде дивитися по обставинах. І тут ми стикаємося з новою реальністю, якої досі не існувало: частина оточення Путіна буде штовхати його до тактичного ядерного удару. При чому частина буде це пропонувати зробити по дурості, а друга спробує це використати для зміни влади в РФ.
  5. На жаль, ми залишаємося критично залежними від постачання зброї. Саме вона є запорукою того, щоб зламати хребет російському режиму. Будемо сподіватися, що шантаж Путіна не зламає підтримку України.

І останнє. Щодо обміну полоненими і нелогічністю цього кроку на фоні мобілізації. Справа в тому, що домовленості були зроблені до рішення про мобілізацію. І порушити їх – зайти в конфлікт з Ердоганом, який є гарантом надходження приблизно 80%, так званого, паралельного імпорту в РФ.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...