УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Не делайте из путинистки "Вальки-стакан" украинки

Не делайте из путинистки 'Вальки-стакан' украинки

Протягом вчорашнього дня багато наших посадовців реагували на черговий словесний понос путіністки-українофобки Тютіної-Матвієнко. І принагідно згадували про її приналежність до України.

Видео дня

Так вона дійсно народилася в Шепетівці та навчалася в Черкасах. Але це не робило й не робить її українкою.

Нагадаю, що її батько - Іван Тютін народився й проживав у МОКШАНСЬКОМУ районі Пензенськох області. Його прізвище походить від слова "Тютя" - малюк із мокша-мордовської мови. Мокшанський район, звідки родом батько знаменитої путіністки й українофобки, межує з Мордвою. Тому там проживали здебільшого представники національної групи "мордва", яких ще називали "мокшани". Звісно, що вже під кінець 19 - початок 20 століття корінний етнос русифікували, але сам район зберіг історичну назву "Мокшанський". Після війни Тютін переїхав до України, бо як відомо, сталінська національна політика передбачала необхідність перемішування націй та злиття їх в єдиний радянський народ. Найбільше від цїєї політики потерпала Україна, до якого масово надсилали військових, нкведістів, партійних працівників…з Росії.

Тож в Шепетівці Тютін із Мокшанського району одружився із Іриною Бублей, скоріше за все білорускою за походженням, а в 1949 році народилася сумновідома Валентина Тютіна.

Тютіна стала Матвієнко на 5 курсі Ленінградського хіміко-фармацевтичного інституту, коли вийшла заміж за Володимира Матвієнка, про якого відомо лише, що він згодом став полковником медслужби.

Як зробила приголомшливу кар‘єру "Валька—стакан, "Валька-червоні труси" або "Валька-диван" багато писали в російській пресі. Але я тут не про це. Я про те, що не потрібно ПРИНИЖУВАТИ УКРАЇНУ і УКРАЇНЦІВ приписуючи нам приналежність цієї УКРАЇНОЖЕРКИ-путіністки. Вона за поведінкою і своєю діяльністю правдива росіянка ТЮТІНА, родом із МОКШАНСЬКОГО району.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...