Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Кремль завтра будет отмечать юбилейное событие: первые 100 тыс. убитых россиян

Кремль завтра будет отмечать юбилейное событие: первые 100 тыс. убитых россиян

Кремль завтра будет отмечать юбилейное событие: первые 100 тыс. убитых "соотечественников". Война продлится до отметки 300 тыс. погибших?

Видео дня

Нет, цифра "300 тыс убитых ватников" не является лимитом войны, как подали некоторые СМИ. Руководитель российской внешней разведки Сергей Нарышкин, пытаясь запугать западных коллег, озвучил директору ЦРУ Бернсу сталинскую фразу: "Россия никогда не сдастся, сколько бы людей не потеряла на поле боя". Затем уже визави Нарышкина предположили, что Путин готов положить даже 300 тыс. "дорогих россиян".

Далее текст на языке оригинала.

Це означає декілька моментів:

1. Росіяни - безцінний ресурс імперії, як нафта, газ чи які небудь боксити. Росіяни навіть цінніші, бо вони мають потрійне призначення:

– покірна робоча сила для олігархічно-корупційної економіки;

– не вибагливий і легкокерований електорат;

– а тепер ще й інструмент досягнення геополітичних маніакальних марень Путіна.

– російська держава - за суттю своєю імперія, задача якої мобілізувати її підданих для втілення будь-якої волі монарха. В цьому і полягає різниця з демократіями, де держава служить інтересам громадянина.

2. Але фюрер не зможе воювати за сталінськими методичками. Лише у битві за Дніпро радянська армія втратила 1,2 млн бійців, у Путіна немає подібних необмежених ресурсів на війну, немає цих мільйонів солдатів. Росія продовжуватиме мобілізацію, але відлов гарматного мʼяса буде дедалі проблемнішим: чим більше гробів, тим менше охочих воювати.

3. Сьогодні не 1944 рік: федерасти можуть покласти і 300 тис і 1 млн своїх громадян на полі бою, але це не принесе бажаного результату: задавити м'ясом суперника, який має HIMARS та інші технологічні переваги, у кремля вже не вийде. Залужний так і сказав: вони можуть мобілізувати хоч мільйон солдатів, але перемогти нас не вдасться.

Якість переважає кількість. Підписуйтеся на "Орестократію". Буде цікаво.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...