УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Олег Ляшко
Олег Ляшко
Украинский политик, лидер Радикальной партии

Блог | Змусимо владу поважати національного виробника!

Змусимо владу поважати національного виробника!

Комітет з питань економічної політики підтримав наш з Віктором Галасюком і Альоною Кошелєвою історичний законопроект "Купуй українське, плати українцям!". Назва говорить сама за себе. Ми хочемо, щоб "Антонов", "Мотор Січ", Харківський тракторний, Львівський автобусний заводи та усі інші більше виробляли і більше продавали. Це робочі місця, це зарплати для українців, це податки до держбюджету.

Звісно, не так просто буде протистояти лобістам закордонних компаній, коли справа дійде до його ухвалення у сесійній залі. Навіть представник міністерства економрозвитку висловився проти нашого закону, бо вони там звикли торгувати Україною та національними інтересами. А ми закликаємо торгувати українською продукцією! Ми пропонуємо створювати робочі місця для українців, а не для іноземців. Змусимо владу поважати національного виробника!

Дякую голові профільного комітету Андрію Іванчуку за те, що став на бік українців та підтримав нашу важливу ініціативу.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...