УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Во власти должны быть только граждане Украины. Их семьи тоже должны иметь лишь украинское гражданство

Во власти должны быть только граждане Украины. Их семьи тоже должны иметь лишь украинское гражданство

История с попыткой экс-генпрокурора Рябошапки уехать во время войны во Францию, где живет его жена и дети - граждане Франции показательна. У нас сейчас львиная часть министров, депутатов, городских голов… живут на несколько государств одновременно. В Украине они зарабатывают, а в другой стране, где их семьи и иногда они сами получили второе гражданство, их жены и дети эти деньги тратят и хранят в банках.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Не дивно, що із оголошенням воєнного стану частина депутатів та посадовців втекли до своєї ЗАПАСНОЇ країни, де проживають їхні діти або дружини.

Я давно вимагаю заборонити обіймати посади та реєструвати кандидатами в депутати осіб з ПОДВІЙНИМ ГРОМАДЯНСТВОМ.

А воєннний стан змушує вимагати ще більшої відповідальності владців - відсутності громадянства інших країн і для членів родини.

Цинізмом з огляду на нашу ситуацію війни з Росію вважаю також бредові ініціативи про спрощену процедуру надання УКРАЇНСЬКОГО громадянства росіянам, які потерпають від режиму Путіна.

Отож, нинішня війна вчить - ЄДИНЕ ГРОМАДЯНСТВО, зокрема для посадовців, як і визначає стаття 4 КОНСТИТУЦІЇ, є запорукою захисту НАЦІОНАЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ.

А після війни, одним з пріоритетних завдань державної політики повинна стати дієва МІГРАЦІЙНА ПОЛІТИКА, де в останні роки корупційні схеми чиновників поставили на потік видачу іммігрантам, в тому числі із Росії, паспортів громадян України.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...