УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Влада ніяк не реагує на шабаш сталіністів у Києві

Влада ніяк не реагує на шабаш сталіністів у Києві

Комуністи спокійно провели свій шабаш на честь сталіна, який убив мільйони українців Голодомором та політичними репресіями. Жодної поліції - очевидно вона реагує лише на "ультранаціоналістичні погляди".

Видео дня

Між тим кпу та пропаганда комунізму і сталінізму в Україні заборонені. Де реакція Генеральної Прокуратури?! Служби Безпеки? Де взагалі реакція влади? Влада зобов`язана відреагувати, бо йдеться про захист честі та пам`яті мільйонів невинно загиблих українців. І цю пам`ять та честь може і має захистити лише Українська Держава!

Влада ніяк не реагує на шабаш сталіністів у Києві

Якщо ж ніхто з влади не реагує, значить їх повністю влаштовує пропаганда путінізму, невід’ємною частиною якої в Росії вже давно став сталінізм. Тільки при Зеленському ця пропаганда нахабно і неприховано перейшла кордон та уже ведеться у самій Україні.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...