newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Вибори президента-2019: Наливайченка офіційно висунули кандидатом

20,8 т.
Вибори президента-2019: Наливайченка офіційно висунули кандидатом

Делегати всеукраїнського з’їзду партії “Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка “Справедливість” сьогодні, 3 січня, одноголосно проголосували за кандидатуру свого лідера Валентина Наливайченка як кандидата на наступних виборах президента України, що відбудуться 31 березня ц.р., повідомляється на сайті політика

Видео дня

Вибори президента-2019: Наливайченка офіційно висунули кандидатом

Подякувавши учасникам з’їзду за довіру, Валентин Наливайченко заявив, що “йде в президенти не заради крісла, а задля людей”. У своїй діяльності на посаді президента Наливайченко обіцяє спиратися лише на власний народ і на закон. За його словами, “усі мають бути рівними перед законом: і президент, і звичайний громадянин”, — переконаний він.

Наливайченко переконаний, що “президент має бути для всіх громадян України еталоном чесності, добропорядності та некорумпованості. Президент не має права красти і брехати”, — наголошує він.

Наливайченко заявив, що відмовиться від президентського імунітету та привілеїв і одразу після обрання главою держави внесе до парламенту проект Закону про імпічмент президента. Він також обіцяє позбавити недоторканності і привілеїв народних депутатів та суддів. “Функція президента — служити людям, а не ховатися від них за стінами власної канцелярії та імунітетом”, — підкреслює політик.

За словами Наливайченка, “як президент він ніколи не допустить свавілля і корупції з боку інших гілок влади”.

Своїми першочерговими задачами на посаді глави держави кандидат у президенти України вважає відновлення миру, знищення корупції та повернення країни на шлях розвитку.

Наливайченко заявив про готовність одразу після свого обрання президентом України запустити роботу Антикорупційного суду.