УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Суддя Маляренко: в Україні немає навіть натяків на диктатуру

594
Суддя Маляренко: в Україні немає навіть натяків на диктатуру

Представник України в комісії ООН з питань кримінального правосуддя Василь Маляренко заперечує можливість політичних репресій в Україні. За його словами, в Україні немає навіть натяків на диктатуру.

Видео дня

“На мій погляд, такого роду розмови відірвані від сьогоднішніх реалій життя в Україні. Ці розмови мають захисний характер. Вони природні для певної категорії підсудних. З урахуванням того, що влада в Україні через кожних декілька років міняється, запроваджувати політичні репресії небезпечна річ. Це всі усвідомлюють”, - сказав Маляренко.

“Політичні переслідування можливі лише при диктаторських режимах влади. Сьогодні в Україні немає навіть натяків на це. Україна є членом багатьох європейських структур, які не дозволять участь у них диктаторських режимів”, - стверджує колишній голова Верховного Суду.

“Слідчі, прокурори і судді України добре знають, що судова і правоохоронна системи України знаходяться під юрисдикцією Європейського суду з прав людини, який прискіпливо дивиться на кожну слідчу та судову дію, на кожне їх процесуальне рішення, вишукуючи в них порушення прав людини. І тому важко уявити слідчих, прокурорів та суддів які б йшли на умисне, відверте, відкрите, очевидне порушення закону”, - наполягає Маляренко.

Докладніше читайте в інтервю з Василем Маляренко.