Що насправді сталось в окупованому Армянську у Криму

Що насправді сталось в окупованому Армянську у Криму

Так званий глава самопроголошеного парламенту Криму Володимир Константинов заявив , що політику України щодо анексованого Росією Криму варто розцінювати як геноцид . А саме такі дії , як перекриття води , електрики і продовольства . А Рефат Чубаров вважає , що окупанти намагаються використовувати наслідки екологічної катастрофи внаслідок отруйних викидів як аргумент на користь відновлення подачі води із Дніпра На який шантаж може піти Росія , щоб повернути воду в Крим ? - Ред.

Те, що вирішення проблеми забезпечення прісною водою кримських потреб без відновлення постачання дніпровської води немає, говорилося і аргументувалось досить багато і детально. Той же колабораціоніст Константинов неодноразово гучно робив заяви про те, що окупованому Криму без України дуже добре. Що потреби в подачі дніпровської води в окупований Крим немає. Що окупаційна влада сама "чудово" справляється з рішенням існуючих проблем. Але при цьому по команді своїх кремлівських господарів готовий звинувачувати Україну в "геноциді кримчан". З усіх питань, пов'язаних із забезпеченням життєдіяльності окупованого півострова, у яких без зв'язку з Україною немає рішень.

Видео дня

У підручниках хімії йдеться про те, що соляна кислота дійсно вступає в реакцію з вологим повітрям і утворює туман хлористого водню. Кипить соляна кислота при температурі + 108.6°С. Але, висока вологість повітря і північні райони Криму - це несумісні поняття. За п'ять сезонів окупації і відсутності дніпровської води в Криму північні райони Криму впевнено повертаються до свого початкового стану "Голодного степу" або напівпустелі. У таких регіонах наявність вологого повітря дуже проблемне питання.

Деякі колишні працівники "Титана" з хорошим стажем роботи на цьому виробництві впевнено стверджують, що такого масштабу аварії (викиду) бути не може. У свою бутність роботи протягом 10 років в північних районах Криму можу згадати кольоровий сніг, дощ, після якого сохли і згорталися листя та гинули овочеві культури на городах. Все це пов'язували з викидами хімічних заводів Красноперекопська і Армянська. Але щоб протягом двох тижнів накопичувалися наслідки аварії на будь-якому заводі, не пам'ятаю.

Ті ж колишні працівники пов'язують те, що сталося з перебуванням в Криму російської окупаційної армії. Це змушує задуматися.

Неодноразово ми говорили про те, що політика окупаційної влади в Криму спрямована ​​на видавлювання жителів окупованого Криму - громадян України з місць постійного проживання. Для окупантів всі жителі Криму - потенційно нелояльні. На військовій базі нелояльним громадянам з точки зору окупантів робити нічого. Та й зайві вони тут у своїй чисельності. Для створеної окупантами військової бази два з половиною мільйони нелояльного населення занадто багато. Застосовувати насильницьку депортацію - напрошуватися на новий рівень санкцій і повну ізоляцію Росії від усього світу. А людське життя в Росії не цінували ніколи - "ще народять".

Пару слів про бойові отруйні речовини. У Росії вони є. А бойові отруйні речовини в своєму складі мають кислоти. У тому числі соляну. На півночі окупованого Криму вони посилено будують систему оборони. І нелояльного населення, яке бачить, що відбувається, у якого йде накопичувальний процес зростання невдоволення тим, що знижується щодня якість життя, частина якого їздить на материкову Україну, стає все більше ...

Думаю, що державний служби України з надзвичайних ситуацій слід дуже ретельно провести заміри в південних районах Херсонської області, які безпосередньо примикають до Армянську і досконально вивчити ситуацію наслідків того, що сталося в окупованому Армянську.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.