newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Блог | Саакашвілі таки прийшов до успіху

Саакашвілі  таки прийшов до успіху

Дивлюся я на підготовку цього шоу "10 хвилин до польського кордону" (в головній ролі – екс-президент і екс-губер Саакашвілі) і тями не йму – яка мета всього цього?

Видео дня

Ну от чого добиваються сам Саакашвілі і всі ті нардепи, що збираються приїхати його захищати? Затягти Міхо в Україну? А далі що?

Розумієте, прикордонний КПП – об’єкт під охороною. В разі спроби незаконного проникнення на нього, прикордонна залога має право застосовувати всі необхідні заходи – аж до вогнепальної зброї. Так, по громадянам. На Донбасі кордон нам ламали так само – кілька десятків ватанів навалили на кордон, а прикордонники не зважилися стріляти. Чим все це завершилося – ми знаємо. Дозволь масі громадян "на слабо" протягти одного нелегала – завтра контрабандисти під прикриттям кількох десятків "активістів" по 5-8 фур протягуватимуть.

Це ситуація руба. Або – існує закон. Або – існує анархія. Третього не дано.

Звісно, картина прикордонників які палять про накручених до істерики активістах, імідж влади не поліпшить. Картина як активісти без опору протягують через кордон нелегала, а прикордонники лише лупають очима, імідж влади угробить взагалі. Просто покаже, що влади в Україні нема.

Звісно, можливий варіант, що на КПП вломляться десяток нардепів і спробують протягти Міхо в Україну, користуючись правом недоторканості. Але в цю гру можна погратися і вдвох. Може так статися, зрештою, що десь по дорозі на Київ їх зупинять пара десятків нардепів від БПП і Нарфронту і болісно та принизливо порушать недоторканість рил нардепів-борцунів. Враховуючи кількість ветеранів АТО в БПП і Нарфронті – більше ніж вірогідно.

Тим більше, все що робиться всередині країни і на кордоні – парафія як раз таки одного з лідерів Нарфронту, і поліція, і Держприкордонслужба – це МВС, відомство міністра Авакова. А ставлення міністра Авакова до пана Саакашвілі загальновідоме, не пускати його в Україну у міністра Авакова – особистий мотив.

Але головне питання всього цього перфомансу – "НА ФІГА"? Повернути Саакашвілі громадянство? Так зробити це юридично нині не в праві навіть президент, Саакашвілі позбавив громадянства не він, а Міграційна служба. Простою відміною наказу тут не відскіпаєшся – потрібна постанова суду.

Зможе Саакашвілі явитися на суд? Категорично – ні. Його не пустить охоронець на вході. Бо для українського суду Саакашвілі буде особа, що перебуває в Україні незаконно. Більше того, затримати Саакашвілі зможе будь-який коп, для держави Україна Саакашвілі в разі незаконного перетину кордону – злочинець.

Вдумайтеся, невже Великий Грузин всерйоз збирається в Україні пересуватися виключно під охороною 3-4 нардепів, жити у них вдома і пересуватися під постійною загрозою, що за рогом їх чекає 1,5 десятки нардепів від БПП і слідак? Та з цих репортажів реготатиме вся Україна, а Кремль просто битиметься в істериці.

Я більше вам скажу. У них навіть влаштувати "прикордонний Майдан" не вийде. Бо розумієте, прикордонний КПП на Львівщині – це установа від безперешкодної роботи якої си-и-и-ильно залежить добробут місцевих мешканців. А якщо там постійно перебуватимуть натовпи генералів, високопосадовців і журналістів, добробут місцевих мешканців почне страждати, і тут якби не сталося так, що у активістів-борцунів почнуться такі самі конфлікти з місцевими, як у блокаддуриків в Сумах.

То навіщо сир-бор?

Я бачу лише одну причину. Авторам перфомансу "10 хвилин до польського кордону" треба як раз таки аби Саакашвілі в Україну НЕ пустили. Їм треба бійка на короні. Треба побиті рила на камеру. Треба кадри де прикордонники волочуть їх по землі, і викидають геть з КПП. Треба картинок істерики Міхо якого не пускають через кордон. Їм треба – піару!

Кому все це треба? Відповідь – очевидна. Тим, чиї нардепи наймасовіше рвуться "допомагати" Саакашвілі. Тим самим, хто злив регіоналам Кривий Ріг, обвалив кілька відсотків вітчизняного ВВП блокаддуркою, хто силами Внутрішнього корпусу бату "Донбас" влаштував скандал під Кропивницьким і чий висуванець в Дніпрі вліз у такий корупційний скандал, що від нього відцуралися навіть власні однопартійці. Тим, хто найбільше марить Майданом-3 і через нього – проривом у вищу владу через вулицю. Тим, хто професійно вміє пиляти гранти і водить дружбу ледь не з усіма топовими грантоїдами України. Тим, чий лідер 10 років не може вирішити проблему львівського сміття але уже висловився на підтримку Саакашвілі.

Партії "Самопоміч".

А навіщо це самому Міхо? Я бачу лише одну причину – такі перфоманси непогано оплачуються. І якщо я правий, то треба визнати, що Великий Грузин таки прийшов до успіху. З реформаторів і президентів країни – у шоумени "Самопомочі", це таки звучить.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...