УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Игорь Попов
Игорь Попов
заместитель председателя Комитета Верховной Рады Украины по вопросам предотвращения и противодействию коррупции

Блог | Організатори мітингу 17 жовтня можуть з таким же ефектом заряджати воду в пляшках

Організатори мітингу 17 жовтня можуть з таким же ефектом заряджати воду в пляшках

Організатори мітингу 17 жовтня можуть з таким же ефектом заряджати воду в пляшках або вимагати пофарбувати арку Дружби народоів у веселковий колір і перейменувати її на ярмо толерантності.

Читаємо останні новини:

За три місяці після згоди Ради на притягнення до відповідальності депутатів: із справ зникли докази 300 тис. якоби переданих охоронцю Розенблата, зникли самі охоронці, із справи Полякова зникли начебто куплені мобільні телефони, справи до суду передавати ніхто не буде, бо вони розвалилися. Майже рік тому Рада зняла імунітет з Новинського, Генпрокурор обіцяв швидке слідство. Де справа?

Єдиний результат усіх цих шоу - піпл вірить у піар правоохоронців, бурштин і далі копають "в чорну", за 6 депутатами тепер слідкують і прослуховують легально, решту 400 - нелегально.

Прийняття закону про скасування імунітету вирішить якісь із наших проблем? Ну крім того, що всі депутати будуть ходити строєм по команді ГПУ і боятися сказати слово критики.

За останній тиждень випущено з-під варти десяток топ-посадовців, звинувачених у корупції. І поручалися за них не лише депутати. Створення кишенькового антикорупційного суду вирішить цю проблему? За два роки діяльності НАБУ скільки справ по системній корупції посадовців категорії "А" передано до суду? Навіщо нам новий суд, якщо НЕМАЄ справ, готових до передачі до суду?

Щодо виборчої реформи - треба просто поставити на голосування всі готові законопроекти про відкриті списки. І от по результату, а їх провалять, хай суспільство працює з кожним депутатом. Навіть найкращий з проектів, відкрию вам цинічну правду, змінить якісний склад Ради відсотків на 15. І це крок уперед, але не дуріть людей, що нова виборча система одразу вирішить проблеми війни, корупції та низьких зарплат.

17 жовтня о 9.30 під пусту Раду (початок засідань у післясвяткові дні - з обіду) прийде купа хороших людей. За їх лозунги деякі погані люди отримають свої політичні та женевські дивіденди. Із приємного - у влади типу паніка від вуличної акції.

Боротьбою з придуманими проблемами - нове суспільство не побудуєш, лише трішки обдуриш. Працюємо над реальними шляхами системних змін.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...