Ну, який із Мішеля Терещенка президент? Не смішіть

Ну, який із Мішеля Терещенка президент? Не смішіть

Після соло Вакарчука на YES у нас два тижні не було нового месії. А тут Мішель Терещенко оголосив хрестовий похід проти олігархів і корупції і анонсував похід у президенти.

Мішель Терещенко мав величезний кредит довіри, ставши мером Глухова із результатом 68%. І так же легко профукав той кредит, бо у прикордонному районі із Росією, де процвітає контрабанда, і з часів сумської епохи Щербаня і цементування силового блоку вихідцями із Донбасу, міцними господарниками, треба було починати не із заяв про реабілітаційний центр з марихуаною. І поменше тусити із "рухом нових сил", коли Саакашвілі з прихильниками прорвали кордон в Шегинях.

Видео дня

Я не уявляю, як чувак рулитиме цілою країною, якщо добровільно за рік до нових виборів склав із себе повноваження мера. А у нас є райони і міста пожорсткіше ніж Глухів. І Деркач далеко не єдиний мажоритарник, якого обиратимуть іще років із 15.

Терещенко профукав свій шанс, оскільки з перших днів зайнявся зміною портретів у кабінетах, пошуком бандитів, ворогів та корупціонерів, але нуль роботи щодо пошуку союзників. І так, консервативний, депресивний, прикордонний Глухів ( прошу забути про гетьманську столицю і резиденцію роду Терещенків)не оцінив пишне весілля із молодухою у Києві і регулярну пропажу мера.

А так. Кандидати у президенти, реальні давно відомі. Це стабільна п’ятірка.

Виключайте у себе наївну внутрішню "танюданиленко", яка, як вівця, на останньому інтерв`ю із Мураєвим заявила, що він "номер 3, серед молодих політиків, якого хочуть бачити після Вакарчука і Зеленського..."

Фантазії про французьких аристократів, які швиденько організують проспериті у межах центру контрабанди із РФ і у РФ дуже класні, для них і марихуани не треба. Але бігбордно-телевізійна реальність має повернути нас у реальний світ, де є Петя, Юля, Юра, Толя і молода парость, за спинами якої виглядають вуха Коломойського, Пінчука і російського бабла і технологій.

До речі, ви в курсі, хто такі і чим займаються месії недавнього минулого: Саакашвілі, Боровик, Надя і той польський мужик, який займався рок-музикою і УЗ?)

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.