Курченко&Саакашвілі: слідство, протести і справжні бариги

Курченко&Саакашвілі: слідство, протести і справжні бариги

Відновлення активності екс-президента Грузії, (який називає себе українським політиком), є приводом пригадати величезний скандал, що виник з фінансуванням акцій протесту біля Верховної Ради у грудні минулого року.

Видео дня

Нагадаю, тоді одного з найближчих соратників пана Саакашвілі Сиверіона Дангадзе затримали, коли він намагався прорватись із Києва в напрямку російського кордону.

З переговорів Дангадзе і представника Сергія Курченка:

С: Все подтвердил, завтра передаем 150. А вы как-то человеко-часы митингарей не считали сколько стоят?

Якщо 4 лютого знову відновлюються акції протесту, найперше виникає питання – хто цього разу спонсор? Хто сплачує за всі ці майбутні "человеко-часы"?

Схоже такі питання виникають не лише в Україні. Під час перебування генерального прокурора в Брюсселі Дойчевелле (Німецька хвиля) взяла інтерв'ю, де Юрій Луценко нагадує в чому звинувачують Саакашвілі.

Ю. Луценко: "Людина близька до Саакашвілі, а потім і сам Саакашвілі вступили в контакт з оточенням, а потім і з самим Курченком з метою отримання фінансової допомоги, взамін за яку обговорювалося питання протидії слідству щодо злочинних оборудок Курченка".

Намагаючись відбитись від очевидних доказів, які були записані на відео та мікрофони, спочатку у Саакашвілі заявили, що його голос нібито несправжній. Дехто з симпатиків екс-президента Грузії навіть поспішив передати на експертизу фрагменти записів, що були оприлюднені на прес-конференції в ГПУ.

Наразі для маніпуляцій вже немає можливостей, бо слідство отримало результати офіційної експертизи, яка була проведена за оригіналами записів, що не підлягають розголошенню у повному обсязі.

Ю. Луценко: "Експертиза встановила, що голоси на плівках Саакашвілі та Курченка справжні і належать Курченку і Саакашвілі".

Як бачимо "гаманець Януковича" як називають Курченка, точно знав за що платить і навіщо передає гроші. Чи ж розуміють ті, хто вийде на оплачені ним акції протесту, кому насправді вони допоможуть?

Ю. Луценко: "Слідство не підозрює, слідство точно знає про те, що з офісу Курченка було передано більше 200 тисяч доларів США, призначення яких було фінансування акцій протесту та обговорювалося можливе захоплення приміщення українського парламенту. Ці гроші отримали люди з найближчого оточення Саакашвілі..."

Єдине, що можна порадити простим людям, якщо вони приєднаються до протестів, – діліть усе почуте там навпіл. Навіть коли вас особисто на площу вивели ваші погляди, то для когось – це лише цинічний бізнес на гроші справжніх бариг, які роками грабували нашу країну.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...