УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Киевсовет обратился к президенту, парламенту, генпрокурору прекратить давление на политических оппонентов и местное самоуправление

Киевсовет обратился к президенту, парламенту, генпрокурору прекратить давление на политических оппонентов и местное самоуправление

Мы, депутаты Киевского городского совета, вместе с украинским обществом наблюдаем за давлением центральной власти на лидера партии "Европейская солидарность" и других политических оппонентов, средства массовой информации, городских председателей и других представителей местного самоуправления.

Вместе с Украиной мы наблюдаем бесконечные обыски правоохранителей в подразделениях Киевской городской государственной администрации и коммунальных предприятиях города.

Далее текст на языке оригинала

Ми бачимо спроби поспіхом та в порушення законодавства ухвалити у парламенті неконституційний Закон про столицю.

Україна спостерігає за тим, як сила закону сьогодні програє закону сили.

Використання центральною владою адмінресурсу, переслідування, обшуки, суди та тиск проти політичних опонентів лише розколють країну зсередини.

Політичні переслідування – це бумеранг, який б’є по Україні. Бо сіяти хаос та нестабільність в той час, коли ворог стоїть на державному кордоні означає ставити під загрозу суверенітет України та її незалежність.

Політичні переслідування – це короткий шлях до узурпації влади. Попередні спроби узурпації влади закінчилися захопленням українського Криму та окупацією Донбасу. Центральна влада більше не має права на цю помилку.

Ми, депутати Київської міської ради звертаємось до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора із закликом відмовитись від ідеї посилення розколу суспільства. Вимагаємо припинити переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка, інших опозиційних політиків, а також припинити тиск на міських голів та інших представників місцевого самоврядування. Закликаємо стати на захист інтересів української держави та наших громадян.

Інший колір партійних прапорів, успіх інших, інша точка зору не мають бути приводом для тиску, обшуків чи судилищ. Право бути іншим – це демократія. Переслідування за це право – диктатура.

Єдність навколо захисту інтересів та кордонів держави сьогодні має стати пріоритетом як для влади, так і опозиції.

Закликаємо боротися не один проти одного, а за Україну!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...