История "скифского золота" рвет шаблоны о "русском" Крыме

1 минута
34,4 т.
История 'скифского золота' рвет шаблоны о 'русском' Крыме

История о скифском золоте началась с выставки о Крыме: в Бонне, а затем в Амстердаме. Она "разорвала шаблон" немцам и голландцам. Они поняли, что история Крыма – не о России. Она началась до нашей эры из-за уникального взаимодействия скифов и греков. Два цвета этой выставки были именно зеленый - цвет наших степей, и голубой - цвет Черного моря.

Далее текст на языке оригинала.

Я був співорганізатором цієї виставки у Бонні, і дуже добре пам’ятаю реакцію німців.

Сьогоднішнє рішення апеляційного суду у Нідерландах про повернення скіфського золота до України – це не тільки про юридичне невизнання окупації. В якості цього рішення, як і в неупередженості голландського суду, точно немає бути ні в кого ніяких сумнівів. Рішення суду - це юридичний та політичний прецедент того, що цивілізований світ ніколи не визнає, ані окупації, ані її наслідків.

Видео дня

Після звільнення Криму всі зміни, які намагається здійснити Росія на окупованому півострові будуть визнанні юридично нікчемними.

І всі інші процеси та позови, які ми ведемо проти Росії, будуть доведені до свого логічного кінця: до перемоги. Скільки б часу нам на це не знадобилося.

А нам залишається тільки показати цю виставку в багатьох країнах світу. Щоб там також зрозуміли і відчули – про що історія Криму і України.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...