УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Депутатське ноу-хау про добровільне зняття недоторканності

Депутатське ноу-хау про добровільне зняття недоторканності

Депутатська творчість постійно дивує не лише своєю неадекватністю, а й правовим дилетантизмом. Щойно прочитав, що група депутатів із "Самопомочі" зареєструвала законопроект № 7255 про те, як ЗАБУТИ ПРО СТАТТЮ 80 КОНСТИТУЦІЇ і рішенням Верховної Ради в 226 голосів на першій сесії ДОБРОВІЛЬНО знімати з себе депутатську недоторканність!

Видео дня

Для цього пропонується зупинити дії 218-221 статей Регламенту. Але щоб подібна унікальна модель знаття недоторканності діяла ТРЕБА СПОЧАТКУ ухвалити рішення про ПРАВО ДЕПУТАТІВ НЕ ВИКОНУВАТИ КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ.

Читайте: Депутатський піар-маразм міцніє!

Міжі ншим, маємо вже багато випадків, коли депутати для журналістів і виборців писали заяви про ДОБРОВІЛЬНЕ зняття недоторканності. Однак, допоки не СКАСОВАНО відповідні норми статті 80 Конституції, дані пропозиції звучать як заяви про те, що ДЕПУТАТИ ПООБІЦЯЮТЬ НЕ КРАСТИ І ЛЮБИТИ УКРАЇНУ!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...