Депутатське ноу-хау про добровільне зняття недоторканності

Депутатське ноу-хау про добровільне зняття недоторканності

Депутатська творчість постійно дивує не лише своєю неадекватністю, а й правовим дилетантизмом. Щойно прочитав, що група депутатів із "Самопомочі" зареєструвала законопроект № 7255 про те, як ЗАБУТИ ПРО СТАТТЮ 80 КОНСТИТУЦІЇ і рішенням Верховної Ради в 226 голосів на першій сесії ДОБРОВІЛЬНО знімати з себе депутатську недоторканність!

Видео дня

Для цього пропонується зупинити дії 218-221 статей Регламенту. Але щоб подібна унікальна модель знаття недоторканності діяла ТРЕБА СПОЧАТКУ ухвалити рішення про ПРАВО ДЕПУТАТІВ НЕ ВИКОНУВАТИ КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ.

Міжі ншим, маємо вже багато випадків, коли депутати для журналістів і виборців писали заяви про ДОБРОВІЛЬНЕ зняття недоторканності. Однак, допоки не СКАСОВАНО відповідні норми статті 80 Конституції, дані пропозиції звучать як заяви про те, що ДЕПУТАТИ ПООБІЦЯЮТЬ НЕ КРАСТИ І ЛЮБИТИ УКРАЇНУ!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...