newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Адвокати для Юлі: розробник судової реформи та захисник банди серійних убивць

558
Адвокати для Юлі: розробник судової реформи та захисник банди серійних убивць

Журналісти дізналися, чим займалися адвокати екс-прем'єра Юлії Тимошенко до «газової справи». Виявилося, що один з них був розробником судової реформи, інший - захисником банди серійних убивць.

Так, журналістам стало відомо, що найбільш досвідченим щодо участі у резонансних справах з усіх захисників Тимошенко є Олександр Плахотнюк. За час своєї адвокатської діяльності він захищав Бориса Пенчука в «справі Колеснікова» і серійних убивць у «справі дніпропетровських маніяків».

По останній справі троє підзахисних Плахотнюка було засуджено на максимальні терміни (двоє засуджені до довічного ув'язнення) за жорстокі вбивства 21 людини, включаючи жінок і дітей, із застосуванням металевих труб, молотка, ножа, що часто супроводжувалися знущаннями над жертвами.

Видео дня

Після винесення вироку скандалом обернулася заява адвоката, що процес сфальсифікований.

Новачком у таких процесах залишається адвокат Микола Титаренко, у якого за плечима до «газової справи» була лише справа за незначною ДТП.

І відкриттям розслідування став адвокат Микола Сірий, який, як виявилося, обмежується не тільки практичною роботою, але є і одним з розробників судової реформи 2010 року. Сірий входив до Робочої групи з питань судової реформи при Президентові України Вікторі Януковичі. Несподіванкою для журналістів стала заява Тимошенко про нібито провокації щодо дисертації Сірого, пов'язані з плагіатом.