Адвокат: Twitter не заважає Тимошенко на допиті

786
Адвокат: Twitter не заважає Тимошенко на допиті

Адвокат Юлії Тимошенко Богдан Ференц підтвердив в інтерв’ю «Обозревателю», що його підзахисна справді має власну сторінку в Twitter, причому поновлює її, не залишаючи будівлі прокуратури, куди її викликають на допити. «Вона, приміром, дала відповідь слідчому, той фіксує відповідь, а вона має можливість в цей час написати… Це не перешкоджає процесу. Окрім того, на Тимошенко чекає прес-секретар, і прес-секретар також може давати інформацію», – так описує Ференц процес спілкування Тимошенко з Інтернет-спільнотою.

Адвокат також похвалив свою підзахисну, зауваживши, що вона послідовно відмовляється від перерв, які їй пропонує слідчий. «Вона цього не робить, але має таку можливість. Слідчий її про це коректно запитує, але вона дуже терпляча, ні про що не просить і нічим не користується. Навіть коли допити тривають по 6-7 годин…», – сказав Ференц.

Водночас він відзначив, що вважає запитання щодо того, яке покарання може бути призначене Тимошенко, «некоректним». «Суд при обранні міри покарання (якщо злочин доведено) враховує і особу обвинуваченого, і обсяги завданих збитків, і характер заподіяного. Це основні критерії, хоч можуть бути також і додаткові – сімейні обставини тощо. Але це вже завершальна стадія судового розгляду, коли в дебатах висловлюються учасники процесу, а суд обирає покарання. Зараз це не предмет для обдумування – це поза рамками дійсності, яка наявна тепер», – зазначив Богдан Ференц.

Першу частину інтерв’ю з ним читайте сьогодні на «Обозревателі», другу очікуйте на нашому сайті завтра, 18 лютого.