УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Пилипишин запропонував своє вирішення, як вийти з кризи на 223-му окрузі

663
Пилипишин запропонував своє вирішення, як вийти з кризи на 223-му окрузі

Треба зізнатись, що столичний округ 223 дійсно став справжнім полем бою. На жаль, кривава картинка масово тиражується і розповсюджується. Це погіршує і без того складне становище. Мабуть, в якості онлайн-шоу це комусь подобається. Але ми забуваємо про людей, які працюють в нелюдських умовах. Сьогодні пораховано всього близько 90% голосів виборців. Тобто за тиждень зробили те, що можна було зробити за день. Це явне затягування процесу підрахунку голосів. Судячи з усього, декому вигідно мати яскраву картинку, де багато крові, криків, сцен насилля. Дійшло до того, що вчора в прямому ефірі, на очах сотень людей побили жінку, заступника голови комісії. Як я розумію, цей страшний піар тепер презентує нову якість нашої політики.

До мене сьогодні звертаються родичі членів окружної виборчої комісії і розповідають про численні факти погроз на їхню адресу. Людям відкрито і цинічно погрожують. Людей залякують. Мабуть, це ще одна нова якість нашої політики. І якщо судити по тому, що реально відбувається в залі засідання окружної комісії, очевидно, що подібні погрози – далеко не пустий звук. Члени комісії просто бояться працювати. Бояться виконувати роботу, яку їм доручила держава, гарантувавши захист і створення комфортних робочих умов. Попутно зазначу, що як тільки мені стала зрозумілою тактика опонентів, яка спрямована на створення вибухонебезпечної атмосфери в залі засідань, я передбачливо забрав із зали своїх прихильників. Зроблено це було тільки для того, щоб уникнути провокацій, конфліктів та прямих сутичок. Але замість того, щоб забезпечити прозорість процесу, представники "Свободи" атакують та ображають членів комісії.

Тому пропоную окружній комісії №223 наступне: давайте залишимо в залі засідань по 5-6 людей від двох сторін. Ці 5-6 спостерігачів здатні відслідкувати та зафіксувати усі деталі процесу підбиття підсумків виборів. Комісія, безумовно, повинна допрацювати і зобов’язана це зробити у найближчий час. Звертаюсь також до влади, політичних опонентів та до ЗМІ – давайте разом забезпечимо умови для комфортної роботи членів комісії, а також організуємо прозоре висвітлення перерахунку голосів. Нам явно пора ставити крапку у цій суперечці, яка надто затяглася.