УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Про індемнітет та "индимниет": як депутати з невіглаством борються!

Про індемнітет та 'индимниет': як депутати з невіглаством борються!

Група "принципових" депутатів, які продовжують ПІСЛЯ ПІВТОРАРІЧНОЇ ПЕРЕРВИ боротьбу з недоторканністю, знову шокують.

Видео дня

По-перше, вони проти недоторканності, але за… "ИНДИМНИЕТ"! Я так розумію, що мова йде про ІНДЕМНІТЕТ - від латинського слова INDEMNITAS ( захист від шкоди)… Але це так, дрібниця, з погляду на ази конституційного права.

Отож, черговий законопроект про зміни до Конституції від 158 депутатів названо НАЙКОРОТШИМ і найбільш РЕВОЛЮЦІЙНИМ! Бо у ньому пропонується із статті 80 виключити 1 і 3 частину і зберегти 2 (це називають цим самим "ИНДИМНИЕТОМ"). Воно то так, як кажуть прості українці, та трішечки не так!

Читайте: На Черкащині де-факто введено надзвичайний стан?

Подібний законопроект ( СЛОВО В СЛОВО) було внесено в 2007 році фракціями НУНС і БЮТ. І за нього проголосували в першому читанні.

Такий же законопроект 16 січня 2015 року вніс Президент ( СЛОВО В СЛОВО), і він був проголосований двічі: 297 голосів за внесення до порядку денного і 365 - за скерування до Конституційного Суду. Після повернення з КС, без зауважень щодо зміни статті 80, профільний Комітет у грудні 2015 року запропонував розглянути його ВР. Відтоді законопроект про скасування недоторканності ЧЕКАЄ НА СВОЄ ОСТАННЄ ГОЛОСУВАННЯ!

І тут "супероригінальний" хід: зареєстровано ще один законопроект, ТОТОЖНИЙ вже проголосованому, і він ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАЙКОРОТШИМ і найбільш РЕВОЛЮЦІЙНИМ!

У мене питання: ВИ НЕДОТОРКАННІСТЬ ХОЧЕТЕ СКАСУВАТИ ЧИ "ИНДИМНИЕТОМ" ЗАЙНЯТИСЯ?!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...