УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Антикоррупционеры продолжают удивлять": соцсети обсуждают шикарное жилье соратницы Лещенко

20,7 т.
'Антикоррупционеры продолжают удивлять': соцсети обсуждают шикарное жилье соратницы Лещенко

После громкого скандала с квартирой известного в прошлом журналиста-расследователя Сергея Лещенко, в эпицентре внимания оказалась его близкая соратница.

Журналист Всеволод Филимоненко выяснил, что основательница движения "Чесно", нардеп-"еврооптимист" Светлана Залищук, также купила себе элитное жилье в центре Киева на незадекларированные доходы.

По данным журналиста, квартира в сердце столицы площадью 158 кв. м обошлась Залищук приблизительно $500 000.

"Знаково, что дата совершения сделки купли продажи (27.08.2014) совпала с трагическим днем для всех украинцев, тогда российские наемники замкнули наших солдат в Иловайском котле", - отметил Филимоненко.

Читайте: Журналист обнаружил у Лещенко еще одну квартиру, бесплатно полученную при Януковиче

Пользователи соцсетей живо обсуждают новое разоблачение "еврооптимистов":

Євген Магда:

"Поінформовані джерела в медіа-середовищі запевняють, що зразу кілька ТБ-каналів готуються до запуску шоу "Хто хоче стати антикорупціонером", де в якості головного призу - квартира в Києві)))"

Олександр Аронець

"Хочете байку про життя "чесних" младореформаторів з керівництва партії "Демальянс"?

Колишня цивільна дружина Сергія Лещенка, яку він протягнув у депутати, Світлана Заліщук купила напередодні виборів 2014 року квартирку біля Майдану розміром 160м2 ціною понад 600 тис.$

При чому квартиру вона купила в розпал Іловайської трагедії, 27 серпня.

От же ж цікаво, де активіст руху "Чесно", поборник корупціонерів і нечестивих політиків взяла 600 тис.$?

Ще один цікавий факт полягає в тому, що Світлана Заліщук внесла квартиру куплену у 2014 році у декларацію за 2013 рік. При чому не зазначили вартість квартири у декларації. Маємо і підробку декларації і приховування інформації про фінансові витрати на купівлю нерухомості. Як вам такі "антикорупціонери"?

Не здивуюсь, якщо гроші Світлані "позичив" тодішній цивільний чоловік Сергій Лещенко, а йому "позичив" вже всім відомий російський олігарх Григоришин.

Для повноти картини життя "чесних" молодих борців з корупцією, в декларації Світлани Заліщук за 2015 рік в неї з'явився автомобіль Land Rover, Discovery 4 2010 року випуску, який коштує кілька десятків тисяч доларів.

Дуже цікаво тепер буде побачити реакцію НАБУ. Чи кожне відомство має своїх недоторканних друзів?"

Читайте: "Вы все врете!" Лещенко объяснил, откуда у него деньги на квартиру, и заявил о травле

Назар Приходько

"Квартира "єврооптимістки" Світлани Заліщук, на вулиці Софійській у ЦЕНТРИЩІ Києва - коштує 13 млн. гривень і має площу 158 кв.м.

Назву "Лебідь, рак і щука" можна сміливо змінювати на "Найом, Лєщ, і Щука", ну або так: "А вы друзья как не селитесь, все ж в "оптимисты" не годитесь".

Dima Balan

"Чекаємо інфо про третю квартиру))"

Oleg Manchura

"Уже пішли калічні аргументи - вона на грантах сиділа, отримуючи по 3-4 штуки баксів в місяць. І в неї чоловік, якийсь швед, дофігіще заробляє)). Але суті це не міняє - наші антикорупціонері такі ж хтиві до розкоші, як і корупціонери. Головне тут не переплутати - де хто))"

Читайте: Почему Лещенко – подонок больший, чем Янукович

"Антикоррупционеры продолжают удивлять": соцсети обсуждают шикарное жилье соратницы Лещенко