УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | Чи візьме Мартиненко на поруки Полякова

Чи візьме Мартиненко на поруки Полякова

Увага, Конституційна задачка про "піддослідних кроликів НАБУ":

Нардеп Поляков належить до числа тих 15 народних депутатів, які взяли на поруки славнозвісного Миколу Мартиненка. Судячи з усього, тепер і сам Поляков може незабаром опинитися на місці Мартиненка, а високий суд в особі "вашої честі" Бобровника обиратиме запобіжний захід колишньому поручителю...

Увага, в задачі запитується:

- чи може тепер алаверди Мартиненко взяти на поруки Полякова?

- чи можуть решту 14 народних фронтовиків взяти на поруки Полякова, утримуючи на своїй репутації тягар поручительства за іншого свого колегу?

- скількох "піддослідних кроликів НАБУ" може взяти на поруки один депутат? Бо скоро може бути, наче в детективах Агати Крісті, і одному нардепу-фронтовику доведеться підписуватися за всіх 14-ть колег? Пригадуєте лічилочку про 10 негринят?

- чи повинен високий суд і "високий суддя" Бобровник переглянути запобіжний захід Мартиненкові через дискредитацію одного з поручителів?

Якщо чесно, то всі ці "піддослідні кролики" створюють стійке відчуття взаємної кругової поруки, але цей термін немає нічого спільного з благородством, відповідальністю перед законом і честю. 

Відтак, ще одне питання: оце так зване поручительство - і є круговою порукою?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...