УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Елена Рута
Елена Рута
Холлист-ментальный терапевт, психоаналитик

Блог | Топ-7 факторов, указывающих на бабника, и советы, как не попасть к нему на крючок

Топ-7 факторов, указывающих на бабника, и советы, как не попасть к нему на крючок

В современном мире знакомства часто начинаются онлайн или на социальных мероприятиях, где подлинные намерения человека не всегда очевидны. Одной из главных опасностей являются бабники – мужчины, использующие свой шарм для краткосрочных романтических связей, не имея серьезных намерений. Меня зовут Елена Рута, я ментальная терапевт и психолог с 25-летним опытом работы. В этой статье я расскажу вам, как распознать такого мужчину и уберечь себя от разбитого сердца.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Іноді бабії можуть здаватися ідеальними партнерами – вони харизматичні, дотепні, завжди в центрі уваги. Вони легко захоплюють увагу жінок, створюючи ілюзію глибоких почуттів і особливого зв’язку. Проте за цією фасадою часто ховається нездатність до справжніх зобов’язань та бажання лише короткочасних пригод. Важливо навчитися розпізнавати таких чоловіків, щоб уберегти себе від емоційного болю. Розглянемо сім основних ознак бабія та поради, як уникнути пастки:

1. Надмірна увага та компліменти

Бабії часто буквально засипають жінку компліментами та проявами уваги на самому початку знайомства. Це може здатися романтичним, але надмірність і швидкість таких проявів можуть бути червоним прапорцем. Психолог радить бути обережними з тими, хто надто швидко виявляє сильні почуття.

2. Непостійність у спілкуванні

Часто бабії зникають на певний час, а потім раптово знову з'являються з вибаченнями або неймовірними історіями. Така поведінка – одна з ознак маніпуляції, яка має на меті тримати вас на гачку. Важливо звертати увагу на регулярність та стабільність спілкування.

3. Відсутність конкретних планів на майбутнє

Бабії зазвичай уникають розмов про спільне майбутнє, обмежуючись загальними фразами. Якщо ви часто чуєте "побачимо", "якось", це може свідчити про небажання брати на себе зобов'язання.

4. Невизначеність у статусі відносин

Якщо чоловік не поспішає визначити статус ваших відносин або взагалі уникає цієї теми, це може бути тривожним сигналом. Серйозний партнер прагнутиме ясності і стабільності у відносинах.

5. Багато жіночих знайомих

Звісно, мати друзів протилежної статі – це нормально, але коли їх занадто багато і відносини з ними здаються підозріло близькими, варто задуматися. Психолог радить звертати увагу на те, як часто і в якому контексті згадуються ці подруги.

6. Непостійність у соціальних мережах

Соціальні мережі можуть розповісти багато про людину. Якщо чоловік часто змінює статуси, не викладає спільні фото або, навпаки, засипає сторінку романтичними постами, це може бути ознакою нещирості.

7. Занадто швидкий розвиток відносин

Бабії часто намагаються якнайшвидше перейти до інтимних відносин, минаючи етап глибокого пізнання одне одного. Якщо ви відчуваєте, що все рухається надто швидко, спробуйте пригальмувати і перевірити щирість намірів.

Поради, як уникнути пастки

1. Встановлюйте особисті межі

Будьте чіткими щодо своїх очікувань і потреб. Не дозволяйте партнеру переходити ваші особисті межі.

2. Довіряйте своїй інтуїції

Якщо ви відчуваєте, що щось не так, довіртеся своїм відчуттям. Інтуїція часто попереджає нас про небезпеку.

3. Не поспішайте

Дайте собі час краще пізнати людину. Серйозні відносини потребують часу і не повинні бути поспішними.

4. Розмовляйте про майбутнє

Не бійтеся ставити питання про плани на майбутнє. Це допоможе зрозуміти, наскільки серйозно до вас ставляться.

5. Спостерігайте за діями, а не за словами

Дії говорять голосніше за слова. Звертайте увагу на те, як чоловік поводиться, а не тільки на те, що він говорить.

6. Звертайте увагу на попередні відносини

Розпитайте про попередні стосунки. Якщо він уникає відповідей або говорить лише негативно про колишніх партнерок, це може бути тривожним сигналом.

7. Розвивайте самоповагу

Пам’ятайте, що ви заслуговуєте на повагу та щирість. Не задовольняйтесь меншим і не бійтеся припинити відносини, якщо відчуваєте, що вас використовують.

Розпізнати бабія не завжди легко, але бути уважним і обережним допоможе зберегти свої почуття і знайти справжню любов. Але варто враховувати, що завжди є винятки! Бабії можуть бути дуже вірними чоловіками, коли зустрічають свою жінку.

Справа в тому, що чоловіки, як матеріалісти, шукають свою жінку найбільш зрозумілим для них способом. Якщо він переспав з жінкою і після цього йому хочеться одягтися і піти, він одягається і йде – в цьому вони чесні. Якщо він зустріне свою жінку, він ніколи від неї не піде. Бабії, якщо закохуються, стають найвірнішими, бо вони не грають в ігри, вони дивляться, відчувають, розуміють: не моє – йдуть далі. У мене є багато прикладів, коли чоловіки-бабії таким способом знайшли свою жінку і зараз це найкращі сім'янини, які носять на руках своїх жінок. Може це звучить грубо, але твоя жінка – це та, від якої не хочеться йти після сексу.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...