УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У гості до школярів завітають співробітники ДАІ

303
У гості до школярів завітають співробітники ДАІ

З 20 серпня по 20 вересня ДАІ України проводить операцію "Увага! Діти на дорозі". Співробітники Державтоінспекції ретельно підготувалися і багато зробили для того, щоб діти на дорогах відчували себе в безпеці. Зокрема, оновлені дорожні знаки, розмітка поблизу навчальних закладів. А упродовж вересня, біля шкіл, постові разом з педагогами будуть допомагати дітям переходити дорогу за правилами.

Видео дня

– У вересні ми відновимо роботу з дітьми у навчальних закладах. Школярі за спеціальними програмами будуть вивчати правила дорожнього руху, – говорить начальник столичної Державтоінспекції полковник Анатолій Сіренко – Однак, одних лише зусиль інспекторів і педагогів тут недостатньо.

Як повідомили "КИЯНАМ" у відділі зв’язків з громадськістю УДАІ м. Києва, лише за 7 місяців 2009 року в Києві в результаті ДТП постраждали 138 дітей. Між тим більш ніж 70 % таких випадків – на совісті дорослих.

– Діти виїжджають на проїжджу частину на велосипедах, роликах, скейтах. Часом дорослі самі подають дітям негативний приклад, переходячи дорогу у недозволених місцях, – продовжує Анатолій Сіренко, – тому звертаюсь до всіх батьків з проханням повторити з дітьми ази дорожньої грамоти і закріпити їх на практиці.

Під час уроків з безпеки дорожнього руху школярикам вручать тематичні книжки та

закладки з ілюстраціями основних правил поведінки на дорозі. А багато першокласників до того ж отримають від співробітників ДАІ посвідчення юних інспекторів руху.