УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

У "Київзеленбуд" виявлено порушень на 3,3 млн гривень

456
У 'Київзеленбуд' виявлено порушень на 3,3 млн гривень

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві завершило планову ревізію фінансово-господарської діяльності вКиївському комунальному об’єднанні зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" за період з 1 жовтня 2006 по 1 жовтня 2008 року, якою встановлено низку порушень законодавства з фінансових питань та ведення обліку на загальну суму 3,3 млн гривень.

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі КРУ в м. Києві, під час контрольного заходу ревізори виявили, що підрядні організації завищили вартість виконаних робіт з капітального будівництва на 70,4 тис. гривень.

Також працівники КРУ з’ясували, що в бухгалтерському обліку рахується прострочена дебіторська заборгованість, термін позовної давності якої минув, на суму 17,33 тис. гривень.

Через те, що не проводилась індексація оплати праці, працівники Київзеленбуду недоотримали 5,36 тис. грн. Водночас, зайво виплачено коштів на відрядження – на 0,86 тис. гривень.

Внаслідок неправильного розрахунку вартості орендної плати Київзеленбуд недонарахував і, як наслідок, недоотримав від орендаря 54 тис. гривень.

У процесі ревізії виявлено, що Київзеленбуд завищив вартість основних засобів на 3,1 млн грн., оскільки оприбуткував земельну ділянку, хоча користувався нею відповідно до акта на право постійного користування.

Окрім цього, встановлено незаконне списання паливно-мастильних матеріалів на 1,22 тис. гривень, лишки матеріальних цінностей – на 1,12 тис. грн., а також оплату за послуги з охорони об’єкту без проведення тендерних процедур на суму 70,65 тис. гривень.

Як наслідок, за допущені порушення на п’ятьох осіб об’єкту контролю складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП. Матеріали ревізії передано до Прокуратури Шевченківського району м. Києва.