УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Міська влада позбавить "Либідську" від заторів

285
Міська влада позбавить 'Либідську' від заторів

Головне управління транспорту КМДА звернеться до Головавтотрансінспекції Міністерства транспорту та зв’язку України з проханням сприяти у вирішенні проблеми хаотичних зупинок маршруток поблизу станції метро "Либідська". Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.

Видео дня

За словами першого заступника голови КМДА Дениса Басса, Головавтотрансінспекція – це єдиний орган, який наділений правом державного контролю в галузі автомобільного транспорту.

"Проблема полягає в тому, що біля станції "Либідська", маршрутні перевізники з області організували цілий ряд нелегальних зупинок без будь-яких погоджень з міською владою. Через те, що ці зупинки фактично кінцеві і автобуси затримуються на довгий час обабіч дороги, виникають затори та ускладнюється рух комунального громадського транспорту", – наголосив Денис Басс.

Насправді ці перевізники мали б підвозити пасажирів до "Південного" автовокзалу, але, на жаль, керівництво області не в змозі проконтролювати цю ситуацію та вплинути на неї. Тому мерія звернеться до єдиного уповноваженого органу контролю за автотранспортом, щоб якомога швидше вирішити проблему зупинки маршруток у непередбачених місцях, що допоможе розвантажити транспортну розв’язку біля "Либідської" та покращити рух автомобілів та громадського транспорту.