На Майдані спортсменів провели до Пекіну

312
На Майдані спортсменів провели до Пекіну

Українські спортсмени вирушили на ХXІХ літні Олімпійські ігри в Пекіні. Офіційні проводи Національної олімпійської збірної України відбулися 27 липня на Майдані Незалежності за участі Президента України Віктора Ющенка, який побажав спортсменам щасливої дороги і переможних змагань. У церемонії проводів також взяли участь перший заступник голови КМДА Денис Басс та заступник голови КМДА Віталій Журавський.

Віктор Ющенко вручив капітанові Національної збірної України, олімпійському чемпіонові з легкої атлетики Юрію Білоногу ікону, освячену у Софійському соборі Вселенським Патріархом Варфоломієм І.

Від імені Київської влади заступник голови Віталій Журавський висловив глибоку повагу спортсменам.

"Ми вдячні вам за наполегливу працю: за подолані кілометри, взяті кілограми, виграні поєдинки. Ви багато працювали, щоб мати честь представляти нашу країну на Олімпійській арені. То ж, від щирого серця, бажаю вам успішних виступів, найвищих результатів, та яскравих перемог. Ми будемо вболівати за кожного з вас, за всіх українських спортсменів, за Україну", – наголосив Віталій Журавський.

Видео дня

Нагадаємо, що Олімпійські ліцензії одержали 254 українських спортсмени. Їх супроводжують 160 тренерів і 26 членів офіційного штабу. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.