УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

НСК "Олімпійський" реконструюватимуть німці

336
НСК 'Олімпійський' реконструюватимуть німці

Компанія GMP (Німеччина) виконає роботи з реконструкції НСК Олімпійський у Києві. Про це повідомив директор виконавчої дирекції Федерації футболу України Іван Сидоренко по завершенню Першого засідання міжурядового україно-польського комітету з питань підготовки та проведення Євро-2012 у Варшаві.

За словами Сидоренка, завершення реконструкції головної спортивної арени Євро-2012 намічено на грудень 2010 року. Водночас він висловив надію на те, що стадіон зможе прийняти перший матч уже восени 2010 року.

За словами віце-прем'єр-міністра Івана Васюника, українська сторона запевнила Польщу в тому, що до 2010 року реконструкція буде завершена. Васюник наголосив, що завершення реконструкції можливе в заявлений термін, оскільки це не нове будівництво. Віце-прем'єр також додав, що в ході реконструкції буде збережений другий ярус стадіону.

Раніше тайванська будівельна компанія Archasіa Desіgn Group подала в суд на уряд України за розрив контракту на реконструкцію стадіону в Києві в рамках підготовки до футбольної першості Євро-2012.

Тайванська компанії раніше виграла конкурс на реконструкцію НСК Олімпійський у Києві.

24 червня Тимчасова робоча група з питань оцінки стану реконструкції НСК Олімпійський відсторонила Archasіa Desіgn Group Ltd від проведення проектування та реконструкції НСК Олімпійський.

Підставою для рішення стало неналежне оформлення документів, які повинна була подати дана компанія для підписання договору про реконструкцію.

3 червня будівельна компанія ВАТ Мостобуд почала роботи з реконструкції Національного спортивного комплексу Олімпійський, необхідні для проведення в Києві чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, повідомляє "Новинар".