Міліціонери зупинили діяльність трьох нарколабораторій

340
Міліціонери зупинили діяльність трьох нарколабораторій

Нещодавно правоохоронці Київщини провели чергове оперативно-профілактичне відпрацювання. Цього разу кримінальний елемент знищували на території Ірпінського району, де впродовж двох тижнів щодоби працювали близько 150 працівників правопорядку, фіксуючи злочини і правопорушення абсолютно різного роду – від посягань на життя та здоров’я людини до торгівлі самогоном. Результатами плідної співпраці правоохоронних служб є виявлення фактів зловживання службовим становищем та порушення Закону України "Про боротьбу з корупцією". Так при перевірці селищних рад, міліціонери встановили, що деякі селищні голови незаконно встановлюють надбавки, доплати, преміювання, виплати матеріальної допомоги. Саме таким чином Ворзель і Коцюбинське нажили собі "зайві" 23 тисячі гривень за досить короткий термін.

Працівники Управління по боротьбі з економічною злочинністю виявили, що розповсюджені абревіатури ЗАТи та ТОВи (товариства різного роду відповідальності) працюють, ухиляючись від діючого законодавства. Директор одного з таких товариств – 39-річний киянин – маючи валовий дохід більше 3 млн. грн., не сплатив до Пенсійного фонду не багато й не мало, а 130 тис. гривень. А от голова правління "енного ЗАТу" зумів, окрім установчих документів, привласнити печатку і покласти в свою кишеню 670 тис. грн..

Аналізуючи результати відпрацювання, необхідно відмітити позитивні зрушення по лінії боротьби з наркозлочинністю. За словами місцевих жителів, яким періодично дошкуляли "люди під кайфом", скоротилася кількість притонів і місць, де збували наркотики, найбільш талановиті наркодилери зникли з регіону, інші зупинили свою протиправну діяльність. Матимемо надію, що надовго. Що ж стосується статистики, то тільки за 13 днів відпрацювання виявлено на 75%  більше аналогічних злочинів, аніж за попередній період. Із незаконного обігу наркотичних речовин вилучили ацетильований опій, марихуану, трамадол, первінтин, амфітамін, прекурсори.

Міліціонерами зупинено діяльність трьох нарколабораторій, затримано осіб по фактам збуту, притоноутримання, зберігання наркотиків. Окрім незаконного обігу наркотиків порушення "випливають" і в сфері легального обігу наркотичних речовин. Так, наприклад, в місті Буча при перевірці аптеки правоохоронці виявили порушення порядку обліку наркотичних психотропно-отруйних лікарських засобів. Завідувач аптекою та його заступник з якоїсь причини не внесли майже 100 флаконів калію перманганату, що входить до переліку прекурсорів, тобто речовин, які використовують при виготовленні наркотиків. За даним фактом буде прийнято рішення відповідними правоохоронними органами. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі ВЗГ ГУ МВС України в Київській області.

Під час відпрацювання міліціонери виявили два злочини, пов’язані з торгівлею людьми. В одному з кафе міста Буча 27-річна Наталя зводила  на кілька років молодшу за себе дівчину з чоловіками, а та в свою чергу надавала сексуальні послуги за певну грошову винагороду. Ще одного киянина затримали в сауні. Він досить уміло – за гроші, звісно, – пропонував клієнтам двох вісімнадцятирічних дівчаток.

Що ж стосується ірпінських доріг, то тут виявлено майже 650 порушень правил дорожнього руху, вісім водіїв позбавлені прав водіння, складено 43 протоколи за керування в нетверезому стані. Отож, аби  покращити стан на проїжджій частині, залишається сподіватися на удосконалення законодавства та сумління володарів залізного коня.