УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Черновецький хоче спустошити гаманці киян

183
Черновецький хоче спустошити гаманці киян

666 мільйонів – число Черновецького

"Саме таку суму Леонід Черновецький хоче вийняти з кишень киян шляхом підвищення житлово-комунальних тарифів", – заявив директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.

Борг бюджету перед АК "Київенерго" на покриття різниці між тарифом та собівартістю теплової енергії становить 555 млн грн, а недоплачені ВАТ "Київводоканал" кошти за втрати через занижений тариф на постачання води – 111 млн грн. Разом це – 666 мільйонів гривень.

"Якщо 666 – число Люцифера, то Леонід Михайлович з командою "молодих перспективних політиків" збільшив його в 1 мільйон разів, можна сказати, що 666 000 000 це – "Число Черновецького". Чи не наслідок це діяльності "чорної церкви" з Африки?", – запитує з іронією Олександр Сергієнко.

Бюджет Києва 2008 року знаходиться в стані хронічної хвороби: на 1 вересня недоотримано 3,6 млрд грн надходжень, а невиконання по видаткам становить 4,4 млрд грн, все це – непридбані ліки, невідремонтовані будинки, незбудовані транспортні розв’язки, та… непокриті втрати постачальників тепла і води.

Величина житлово-комунальних тарифів встановлюється не лише на основі розрахунків виробничих затрат комунальних підприємств, а й з врахуванням реальної спроможності населення сплачувати встановлені тарифи. Саме тому закон України "Про житлово-комунальні послуги" передбачає можливість встановлення тарифів, нижчих рівня собівартості, з відповідною компенсацією з бюджету втрат постачальників послуг. "Через хронічне невиконання бюджету Черновецький вирішив виплатити компенсації виробникам води та тепла з… кишень киян – простим підвищенням тарифів" – пояснює експерт. – "А чи витримають це гаманці киян, – після зростання ціни на хліб та проїзду у метро, – його, очевидно, не хвилює".

"Не знаю, хто займає на Хрещатику, 36 кімнату №50, однак деякі з оточення мера сильно нагадують відомих Фагота, Азазелло, вампіршу Геллу та маленького кота Бегемота. Сам господар на Воланда явно не тягне, хоча й дуже хоче", – вважає Олександр Сергієнко. – "Пам’ятаєте, як Черновецький напередодні виборів натхненно обіцяв, що ціни ні при яких обставинах… не зростуть?" Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі "Інституту міста".