Війна за землю: на Київщині невідомі напали на депутата

342
Війна за землю: на Київщині невідомі напали на депутата

У п’ятницю, 11 січня, приблизно о 8 ранку було здійснено напад на депутата Щасливенської сільської ради Київської області Петра Котлинського. Він займається юридичною підтримкою повернення паїв мешканцям сіл Велика Олександрівка і Щасливе. Крім того Котлинський є комендантом наметового містечка "Щасливе-Гора-Проліски", утвореного КСП "Бориспільське" та "Олександрівка".

Видео дня

Як повідомили друзі Петра Котлинського, сьогодні зранку двоє невідомих напали на депутата у селищі Щасливе біля будинку,де він мешкає. Він збирався на зустріч в райдержадміністрацію, де повинна була відбутися розмова за повернення паїв селянам. Наразі, стан депутата тяжкий.

Нагадаємо, 30 листопада у Борисполі приблизно о 23:45 біля свого під’їзду застрелили керівника групи американських політтехнологів Блоку Литвина, директора "Земельно-ресурсного клірингового центру" Олега Шеремета.

Петро Котлинський разом із Олегом Шереметом займалися юридичною підтримкою мешканців села Велика Олександрівка з продажу земельних паїв, інформує "Хрещатик".