В наслідок пожежі на вул. Петра Запорожця загинула людина

276
В наслідок пожежі на вул. Петра Запорожця загинула людина

Учора, 25 вересня, близько десятої ранку, сталася пожежа у 5-поверховому житловому будинку по вул. Петра Запорожця, 3, що у Дніпровському районі.

Видео дня

Прибувши на місце події, пожежно-рятувальні підрозділи побачили, що горить квартира, і відразу взялися до роботи. Одне відділення вогнеборців натрапило на стареньку бабусю і одразу евакуювало її на вулицю, решта гасила пожежу в палаючому помешканні. Після ліквідації пожежі, у закритій кімнаті рятувальники побачили жінку, яка лежала на підлозі. На жаль, допомогти їй вже було неможливо.

В результаті пожежі згоріли та пошкоджені: диван, меблі, віконні рами, закопчені стіни та стеля квартири, а одна кімната вигоріла повністю. Бабуся не постраждала, вона була в дальній кімнаті, диму не відчула і навіть не знала, що знаходиться у палаючій квартирі!

Причина пожежі та збиток з’ясовуються. Ситуацію прояснив сусіда потерпілих, який розповів, що до нього в двері подзвонили невідомі люди і сказали, що горить його квартира. Чоловік швидко перевірив усе, але вогню ніде не помітив. Потім він вийшов на балкон і зрозумів, що горить у сусідів. Тоді чоловік викликав пожежно-рятувальну службу, яка на той час уже виїхала на місце події. Як він розказав, жінка жила з матір’ю, сім’я в них була неблагополучна, потерпіла була небайдужа до пляшки, влаштовувала дебоші, до них приходили весь час якісь підозрілі люди. Намагання сусідів вплинути на жінку результатів не дали. У таких випадках, на жаль, результат один... Про це "КИЯНАМ" повідомили у ГУ МНС України в м. Києві.